Prekių ženklai

PlayCandi

„Play Candi“ yra prabangių silikoninių sekso žaislų vyrams, moterims ir poroms prekinis ženklas. Pasižymi ypatingai ryškiomis, linksmomis spalvomis, suteikiančiomis šiuolaikiško įvaizdžio alternatyvą. Naudojant „Play Candi“ silikoninius sekso žaislus būsite garantuotas dėl kokybės, kurią užtikrina minkšta ir kūnui saugi silikono medžiaga bei patvarumo - šie sekso žaisliukai atlaikys energingiausius sekso nuotykius! Žinoma, su „Play Candi“ romantiškus vakarus iš miegamojo galite perkelti į vonią ar dušą su tam skirtais vandeniui atspariais sekso žaislais. Išsirinkite savo „Play Candi“ favoritą ir mėgaukitės šio prekinio ženklo sekso žaisliukų teikiamais malonumais!

Prekė sėkmingai patalpinta į krepšelį!
Apie mus

Mūsų erotinių prekių parduotuvė išsiskiria ne tik tuo, jog bene pirmieji Lietuvoje pradėjome siūlyti sekso prekes mažomis kainomis, bet ir tuo, kad pirmieji supratome, jog apsipirkti sekso reikmenų parduotuvėje gali būti greita ir paprasta, ir tai galima padaryti visiškai anonimiškai! Mes dalyvaujame įvairiose sekso prekių parodose ir erotines prekes perkame tiesiai iš gamintojų! Tai leidžia pasiūlyti tik originalius meilės žaislus Jūsų santykių paįvairinimui.

El. parduotuvė prekės.suaugusiems.lt buvo sukurta atsižvelgiant į vartotojų poreikius, o asortimentas parinktas atsižvelgiant į Jūsų pageidavimus. Pirkėjams nuolat siūloma iki 2000 skirtingų sekso prekių bei seksualių apatinių.