Prekių ženklai

RÉEL

Réel prekinis ženklas sekso žaislų - vibratorių, dildo ir stap-on - pagamintų iš tikroviškos medžiagos, primenančios žmogaus odą. Visi Réel sekso žaislai pagaminti taip, jog leistų kiekvienam patirti tikriausius pojūčius. Realus jausmas, patvarumas ir kokybė leis malonumais mėgautis net ir tiems, kurie turi problemų su erekcija. Be to, šis Prancūzijos prekinis ženklas skaičiuoja jau 40 gyvavimo metų. Verta pasitikėti!

Prekė sėkmingai patalpinta į krepšelį!
Apie mus

Mūsų erotinių prekių parduotuvė išsiskiria ne tik tuo, jog bene pirmieji Lietuvoje pradėjome siūlyti sekso prekes mažomis kainomis, bet ir tuo, kad pirmieji supratome, jog apsipirkti sekso reikmenų parduotuvėje gali būti greita ir paprasta, ir tai galima padaryti visiškai anonimiškai! Mes dalyvaujame įvairiose sekso prekių parodose ir erotines prekes perkame tiesiai iš gamintojų! Tai leidžia pasiūlyti tik originalius meilės žaislus Jūsų santykių paįvairinimui.

El. parduotuvė prekės.suaugusiems.lt buvo sukurta atsižvelgiant į vartotojų poreikius, o asortimentas parinktas atsižvelgiant į Jūsų pageidavimus. Pirkėjams nuolat siūloma iki 2000 skirtingų sekso prekių bei seksualių apatinių.