Prekių ženklai

Rimba

RIMBA - tai aukštos kokybės sekso žaislai ir aksesuarai suaugusiems. Ši įmonė veiklą vykdo netgi nuo 1971 metų, įsikūrę Olandijoje. RIMBA prekinis ženklas apima daugybę seksualinio gyvenimo gerinimui sukurtų sekso žaisliukų, tačiau pagrindiniai ir daugiausia pripažinimo sulaukia BDSM ir fetišui skirti sekso žaisliukai. Tvirtas, nuolankumą žadinantis rimbas ar odinė plakimo mentelė pavers miegamąjį dar neatrasta malonumų oaze... Asortimentas labai platus, pasirinkimas didelis, tačiau kiekviena prekė gaminama su ypatingu dėmesiu ir atsidavimu, todėl RIMBA prekių kokybė nenusileidžia niekam. Verta rinktis ir pasitikėti RIMBA!

Prekė sėkmingai patalpinta į krepšelį!
Apie mus

Mūsų erotinių prekių parduotuvė išsiskiria ne tik tuo, jog bene pirmieji Lietuvoje pradėjome siūlyti sekso prekes mažomis kainomis, bet ir tuo, kad pirmieji supratome, jog apsipirkti sekso reikmenų parduotuvėje gali būti greita ir paprasta, ir tai galima padaryti visiškai anonimiškai! Mes dalyvaujame įvairiose sekso prekių parodose ir erotines prekes perkame tiesiai iš gamintojų! Tai leidžia pasiūlyti tik originalius meilės žaislus Jūsų santykių paįvairinimui.

El. parduotuvė prekės.suaugusiems.lt buvo sukurta atsižvelgiant į vartotojų poreikius, o asortimentas parinktas atsižvelgiant į Jūsų pageidavimus. Pirkėjams nuolat siūloma iki 2000 skirtingų sekso prekių bei seksualių apatinių.