Prekių ženklai

Romp

Pasiruoškite šėlti! Prekinis ženklas ROMP - tikras stiliaus ir spalvų žaismas. Seksualinis pasitenkinimas yra įvairių formų ir dydžių, o ROMP apima kiekvieną iš jų. Prekinio ženklo kūrėjai sako, jog padarydami sekso žaislus prieinamus visiems, jie padeda žmonėms pasitikėti savo smalsumu.

ROMP produktai yra kruopščiai suprojektuoti taip, kad atitiktų aukščiausius standartus, išlaikant linksmą ir šviežią atmosferą. Kodėl verta rinktis ROMP? Kokybė ir technologijos perimtos iš lyderiaujančių sekso žaislų gamintojų, oro pulsacijos technologija iš Womanizer. ROMP produktai tikrai išsiskiria savo dailiais dizainais ir spalvu žaismu. Šis prekinis ženklas gamina žaisliukus moterims, vyrams ir poroms, todėl išsirinks kiekvienas.
Prekė sėkmingai patalpinta į krepšelį!

Klitorio stimuliatorius Shine

49.95 €
Apie mus

Mūsų erotinių prekių parduotuvė išsiskiria ne tik tuo, jog bene pirmieji Lietuvoje pradėjome siūlyti sekso prekes mažomis kainomis, bet ir tuo, kad pirmieji supratome, jog apsipirkti sekso reikmenų parduotuvėje gali būti greita ir paprasta, ir tai galima padaryti visiškai anonimiškai! Mes dalyvaujame įvairiose sekso prekių parodose ir erotines prekes perkame tiesiai iš gamintojų! Tai leidžia pasiūlyti tik originalius meilės žaislus Jūsų santykių paįvairinimui.

El. parduotuvė prekės.suaugusiems.lt buvo sukurta atsižvelgiant į vartotojų poreikius, o asortimentas parinktas atsižvelgiant į Jūsų pageidavimus. Pirkėjams nuolat siūloma iki 2000 skirtingų sekso prekių bei seksualių apatinių.