Prekių ženklai

S-line

Visi S-Line gaminių dizainai yra unikalūs ir neįprasti. Pagaminti iš aukštos kokybės medžiagų, todėl gali būti naudojami kaip klasikinis erotinis gaminys su humoristine potekste. Pakuotė yra labai kūrybinga, pavyzdžiui, kavos puodelis ar pieno dėžutė. S-Line yra geras pasirinkimas smagiai dovanai, kuri pasirūpins jūsų seksualiniu gyvenimu.

Prekė sėkmingai patalpinta į krepšelį!

Muilas Soap Balls

11.87 € 16.95 €
Apie mus

Mūsų erotinių prekių parduotuvė išsiskiria ne tik tuo, jog bene pirmieji Lietuvoje pradėjome siūlyti sekso prekes mažomis kainomis, bet ir tuo, kad pirmieji supratome, jog apsipirkti sekso reikmenų parduotuvėje gali būti greita ir paprasta, ir tai galima padaryti visiškai anonimiškai! Mes dalyvaujame įvairiose sekso prekių parodose ir erotines prekes perkame tiesiai iš gamintojų! Tai leidžia pasiūlyti tik originalius meilės žaislus Jūsų santykių paįvairinimui.

El. parduotuvė prekės.suaugusiems.lt buvo sukurta atsižvelgiant į vartotojų poreikius, o asortimentas parinktas atsižvelgiant į Jūsų pageidavimus. Pirkėjams nuolat siūloma iki 2000 skirtingų sekso prekių bei seksualių apatinių.