Prekių ženklai

Shunga

 Shunga Erotic Art kolekcija pirmiausia ir labiausiai sukurta tikriems meilužiams, kuriems meilės aktas tikras menas.

Shunga įkvėpimo sėmėsi iš XVI-XVIII a. Japonijos erotinio meno ir, anot Shunga, ši produkcija veikia kaip tarpininkas tarp mylimųjų, maksimaliai sustiprinantis erotinį susijaudinimą jų intymioje sąjungoje.

Visos Shunga produkcijos pakuotės papuoštos japoniško meno akcentais, aptakus pakuočių dizainas siejasi su egzotiška Japonija, todėl tai malonus akiai miegamojo, vonios ar kito kambario akcentas.

Shunga pakuočių turinys - raktas susijaudinimui. Mistiški aliejai su afrodiziaku, ypatingo skonio valgomos pudros, kvapnūs kremai ir tirpstančios žvakės masažui, viliojantys balzamai, lubrikantai ir daug daug kitų romantišką nuotaiką kuriančių produktų.

Prekė sėkmingai patalpinta į krepšelį!

Stimuliuojantis kremas Japoniškas Drakonas (60 ml)

35.95 €

Shunga tapyba ant kūno (braškė/šampanas)

18.95 €

Shunga masažo aliejus-žvakė Afrodisia&Roses (170ml)

23.95 €

Shunga tapyba ant kūno (šokoladas)

18.95 €

Shunga masažo aliejus-žvakė Libido&Egzotic Fruits...

21.55 € 23.95 €

Shunga tapyba ant kūno (vanilė)

18.95 €

Shunga masažo aliejus-žvakė Desire&Vanilla (170ml)

23.95 €

Stimuliuojantis G taško kremas Rain of Love (30 ml)

38.95 €

Aistros rinkinys Shunga Naughty Geisha's

40.95 €

Shunga Braškinis stimuliuojantis lūpų blizgis

22.50 €

Masažo aliejus Raspberry Feeling (100 ml)

22.50 €
Apie mus

Mūsų erotinių prekių parduotuvė išsiskiria ne tik tuo, jog bene pirmieji Lietuvoje pradėjome siūlyti sekso prekes mažomis kainomis, bet ir tuo, kad pirmieji supratome, jog apsipirkti sekso reikmenų parduotuvėje gali būti greita ir paprasta, ir tai galima padaryti visiškai anonimiškai! Mes dalyvaujame įvairiose sekso prekių parodose ir erotines prekes perkame tiesiai iš gamintojų! Tai leidžia pasiūlyti tik originalius meilės žaislus Jūsų santykių paįvairinimui.

El. parduotuvė prekės.suaugusiems.lt buvo sukurta atsižvelgiant į vartotojų poreikius, o asortimentas parinktas atsižvelgiant į Jūsų pageidavimus. Pirkėjams nuolat siūloma iki 2000 skirtingų sekso prekių bei seksualių apatinių.