Prekių ženklai

SICO

Vokiški “Sico” prezervatyvai gaminami jau daugiau kaip 25 metus, o per metus pagaminama daugiau nei 210 milijonų prezervatyvų. Šio gamintojo prezervatyvai atitinka visus aukšiausius reikalavimus ir standartus. Visi “Sico” prezervatyvai pagaminti iš aukštos kokybės natūralaus latekso ir atitinka tarptautinį ISO 4074 reikalavimą. Tai aukštų standartų ir laiko patikrintas prekinis ženklas.

Prekė sėkmingai patalpinta į krepšelį!
Apie mus

Mūsų erotinių prekių parduotuvė išsiskiria ne tik tuo, jog bene pirmieji Lietuvoje pradėjome siūlyti sekso prekes mažomis kainomis, bet ir tuo, kad pirmieji supratome, jog apsipirkti sekso reikmenų parduotuvėje gali būti greita ir paprasta, ir tai galima padaryti visiškai anonimiškai! Mes dalyvaujame įvairiose sekso prekių parodose ir erotines prekes perkame tiesiai iš gamintojų! Tai leidžia pasiūlyti tik originalius meilės žaislus Jūsų santykių paįvairinimui.

El. parduotuvė prekės.suaugusiems.lt buvo sukurta atsižvelgiant į vartotojų poreikius, o asortimentas parinktas atsižvelgiant į Jūsų pageidavimus. Pirkėjams nuolat siūloma iki 2000 skirtingų sekso prekių bei seksualių apatinių.