Prekių ženklai

Sliquid

Sliquid produktai visada gaminami be DEA, glitimo, glicerino, glicerolio, parabenų, PEG, propilenglikolio, sorbitolio, sulfatų ir kitų kenksmingų medžiagų ir jie yra 100% veganiški. 

Negana to kiekviename jų sukurtame produkte, nesvarbu, ar tai asmeninis lubrikantas, ar intymus drėkiklis, ar produktas voniai ar kūnui, visada bus naudojami aukščiausios kokybės ingredientai, parinkti remiantis naujausiais turimais tyrimais. Tai reiškia, kad Sliquid gamina švariausius, saugiausius ir paprasčiausius intymius produktus, kuriuos galite rasti. Paprasta. Saugu. Seksualu. Tai - Sliquid.
Prekė sėkmingai patalpinta į krepšelį!
Apie mus

Mūsų erotinių prekių parduotuvė išsiskiria ne tik tuo, jog bene pirmieji Lietuvoje pradėjome siūlyti sekso prekes mažomis kainomis, bet ir tuo, kad pirmieji supratome, jog apsipirkti sekso reikmenų parduotuvėje gali būti greita ir paprasta, ir tai galima padaryti visiškai anonimiškai! Mes dalyvaujame įvairiose sekso prekių parodose ir erotines prekes perkame tiesiai iš gamintojų! Tai leidžia pasiūlyti tik originalius meilės žaislus Jūsų santykių paįvairinimui.

El. parduotuvė prekės.suaugusiems.lt buvo sukurta atsižvelgiant į vartotojų poreikius, o asortimentas parinktas atsižvelgiant į Jūsų pageidavimus. Pirkėjams nuolat siūloma iki 2000 skirtingų sekso prekių bei seksualių apatinių.