Prekių ženklai

Snail Vibe

„SNAIL VIBE“ gamina moksliškai pagrįstą dvigubo veikimo vibratorių. Kaip ir kiškučio vibratorius, „Snail Vibe“ suteikia išorinę stimuliaciją ir vidinį įsiskverbimą. Tačiau „Snail Vibe“ yra unikalus, leidžiantis prasiskverbti giliai į vidų, tuo pačiu suteikiant intensyvią stimuliaciją klitoriui. Gamintojo teigimu, „Snail Vibe“ naudoja vibraciją malonumui tiek viduje, tiek išorėje dvigubai intensyviau arba vienu metu, tuo pačiu užtikrindama nuolatinį kontaktą.
Prekė sėkmingai patalpinta į krepšelį!
Apie mus

Mūsų erotinių prekių parduotuvė išsiskiria ne tik tuo, jog bene pirmieji Lietuvoje pradėjome siūlyti sekso prekes mažomis kainomis, bet ir tuo, kad pirmieji supratome, jog apsipirkti sekso reikmenų parduotuvėje gali būti greita ir paprasta, ir tai galima padaryti visiškai anonimiškai! Mes dalyvaujame įvairiose sekso prekių parodose ir erotines prekes perkame tiesiai iš gamintojų! Tai leidžia pasiūlyti tik originalius meilės žaislus Jūsų santykių paįvairinimui.

El. parduotuvė prekės.suaugusiems.lt buvo sukurta atsižvelgiant į vartotojų poreikius, o asortimentas parinktas atsižvelgiant į Jūsų pageidavimus. Pirkėjams nuolat siūloma iki 2000 skirtingų sekso prekių bei seksualių apatinių.