Prekių ženklai

Spartacus

30 metų Spartacus tiekia aukštos kokybės ir inovatyvius Amerikoje gaminamus sekso žaislus, skirtus BDSM ir fetišo žaidimų mėgėjams, kurie sužadins giliausius troškimus. Rinkitės iš: vergovės rinkinių, fetišo aprangos, spenelių spaustukų, lubrikantų ir visų kitų reikalingų prekių BDSM aistringiems nuotykiams.

Prekė sėkmingai patalpinta į krepšelį!
Apie mus

Mūsų erotinių prekių parduotuvė išsiskiria ne tik tuo, jog bene pirmieji Lietuvoje pradėjome siūlyti sekso prekes mažomis kainomis, bet ir tuo, kad pirmieji supratome, jog apsipirkti sekso reikmenų parduotuvėje gali būti greita ir paprasta, ir tai galima padaryti visiškai anonimiškai! Mes dalyvaujame įvairiose sekso prekių parodose ir erotines prekes perkame tiesiai iš gamintojų! Tai leidžia pasiūlyti tik originalius meilės žaislus Jūsų santykių paįvairinimui.

El. parduotuvė prekės.suaugusiems.lt buvo sukurta atsižvelgiant į vartotojų poreikius, o asortimentas parinktas atsižvelgiant į Jūsų pageidavimus. Pirkėjams nuolat siūloma iki 2000 skirtingų sekso prekių bei seksualių apatinių.