Prekių ženklai

SPHERESPECS

SPHERESPECS yra virtualios realybės laisvų rankų įranga, skirta išmaniesiems telefonams su 3D vaizdu. Naudodamiesi SPHERESPECS technologijomis jausitės lyg patys dalyvaujantys mėgstamose sekso scenose. Tai lyg realus gyvenimas su daug daugiau galimybių! Laisvų rankų įranga gali būti naudojama su vienu iš SPHERESPECS masturbatoriumi ar vibratoriumi. Jūsų laukia neįtikėtina patirtis, kurią verta išbandyti jau dabar!

Prekė sėkmingai patalpinta į krepšelį!
Apie mus

Mūsų erotinių prekių parduotuvė išsiskiria ne tik tuo, jog bene pirmieji Lietuvoje pradėjome siūlyti sekso prekes mažomis kainomis, bet ir tuo, kad pirmieji supratome, jog apsipirkti sekso reikmenų parduotuvėje gali būti greita ir paprasta, ir tai galima padaryti visiškai anonimiškai! Mes dalyvaujame įvairiose sekso prekių parodose ir erotines prekes perkame tiesiai iš gamintojų! Tai leidžia pasiūlyti tik originalius meilės žaislus Jūsų santykių paįvairinimui.

El. parduotuvė prekės.suaugusiems.lt buvo sukurta atsižvelgiant į vartotojų poreikius, o asortimentas parinktas atsižvelgiant į Jūsų pageidavimus. Pirkėjams nuolat siūloma iki 2000 skirtingų sekso prekių bei seksualių apatinių.