Prekių ženklai

SPORTSHEETS

Sportsheets prekinis ženklas siūlo specialių, ryškių produktų asortimentą, kuris padės visoms poroms atrasti kelią į BDSM ir erotiškų žaidimų pasaulį. Asortimente rasite plunksneles, botagėlius, suvaržymo reikmenis, strap on, plakimo menteles, dildo, burnos kaiščius, vibratorius ir dar daug visko. Prekės gaminamos iš kokybiškų medžiagų, žaismingo ar rimtiems žaidimams nuteikiančio dizaino. Atraskite save su Sportsheets erotinių prekių kolekcija!

Prekė sėkmingai patalpinta į krepšelį!

Sexy Slave rinkinys

42.36 € 52.95 €

Plunksnelė Pleasure Feather (juoda)

12.95 €
Apie mus

Mūsų erotinių prekių parduotuvė išsiskiria ne tik tuo, jog bene pirmieji Lietuvoje pradėjome siūlyti sekso prekes mažomis kainomis, bet ir tuo, kad pirmieji supratome, jog apsipirkti sekso reikmenų parduotuvėje gali būti greita ir paprasta, ir tai galima padaryti visiškai anonimiškai! Mes dalyvaujame įvairiose sekso prekių parodose ir erotines prekes perkame tiesiai iš gamintojų! Tai leidžia pasiūlyti tik originalius meilės žaislus Jūsų santykių paįvairinimui.

El. parduotuvė prekės.suaugusiems.lt buvo sukurta atsižvelgiant į vartotojų poreikius, o asortimentas parinktas atsižvelgiant į Jūsų pageidavimus. Pirkėjams nuolat siūloma iki 2000 skirtingų sekso prekių bei seksualių apatinių.