Prekių ženklai

Swan

Grakštūs, elegantiški, stulbinantys it tikra gulbė Swan vibratoriai pavergė jau milijono moterų širdis. Swan kolekcijos vibratoriai yra atsparūs vandeniui, pagaminti iš kokybiškos silikono medžiagos ir turintys netgi du vibracijos motorus, veikiančius nepriklausomai vienas nuo kito. O lanksčios atšakėlės padės pasiekti taškus, suteikiančius didžiausią malonumą. Už šiuos ypatingus vibratorius, jų kokybę bei išskirtinumą Swan kompanija yra apdovanota ne vienu reikšmingu apdovanojimu tarptautiniu ir pasauliniu mąstu. Neabejokite, Jūsų išskirtiniam malonumui trūksta tik išskirtinio žaisliuko iš Swan kolekcijos!

Prekė sėkmingai patalpinta į krepšelį!

Skustuvas vyrams Ultimate

37.52 € 46.90 €

Vibratorius Touch

169.95 €

Skustuvas moterims Šilkinis švelnumas

39.95 €
Apie mus

Mūsų erotinių prekių parduotuvė išsiskiria ne tik tuo, jog bene pirmieji Lietuvoje pradėjome siūlyti sekso prekes mažomis kainomis, bet ir tuo, kad pirmieji supratome, jog apsipirkti sekso reikmenų parduotuvėje gali būti greita ir paprasta, ir tai galima padaryti visiškai anonimiškai! Mes dalyvaujame įvairiose sekso prekių parodose ir erotines prekes perkame tiesiai iš gamintojų! Tai leidžia pasiūlyti tik originalius meilės žaislus Jūsų santykių paįvairinimui.

El. parduotuvė prekės.suaugusiems.lt buvo sukurta atsižvelgiant į vartotojų poreikius, o asortimentas parinktas atsižvelgiant į Jūsų pageidavimus. Pirkėjams nuolat siūloma iki 2000 skirtingų sekso prekių bei seksualių apatinių.