Prekių ženklai

Taboom

TABOOM - visapusiškas erotinių žaislų prekinis ženklas, kurio kolekcijoje rasite įvairiausių sekso žaisliukų moterims, vyrams ir poroms. Iš šios kompanijos asortimento išsirinks kiekvienas. 

TABOOM gausu sekso žaisliukų, tinkančių ir pradedantiesiems, ir pažengusiems vartotojams, tad iš šios kompanijos asortimento išsirinks kiekvienas. Prekinis ženklas siūlo itin konkurencingas kainas ir puikią kokybę.

TABOOM yra modernus prekinis ženklas, skirtas visiems!
Prekė sėkmingai patalpinta į krepšelį!

Akių kaukė Avantgarde Blindfold

15.95 €
Apie mus

Mūsų erotinių prekių parduotuvė išsiskiria ne tik tuo, jog bene pirmieji Lietuvoje pradėjome siūlyti sekso prekes mažomis kainomis, bet ir tuo, kad pirmieji supratome, jog apsipirkti sekso reikmenų parduotuvėje gali būti greita ir paprasta, ir tai galima padaryti visiškai anonimiškai! Mes dalyvaujame įvairiose sekso prekių parodose ir erotines prekes perkame tiesiai iš gamintojų! Tai leidžia pasiūlyti tik originalius meilės žaislus Jūsų santykių paįvairinimui.

El. parduotuvė prekės.suaugusiems.lt buvo sukurta atsižvelgiant į vartotojų poreikius, o asortimentas parinktas atsižvelgiant į Jūsų pageidavimus. Pirkėjams nuolat siūloma iki 2000 skirtingų sekso prekių bei seksualių apatinių.