Prekių ženklai

Tantus

Tantus įkūrėja Metis Black savo veiklą pradėjo 1997 metais su tikslu ir įkvėpimu kiekvienam žmogaus gyvenimui suteikti įdomumo, vertingumo ir malonumo. Suteikti prasmę šypsotis ir duoti tai ko kiekvienas nusipelnė - sesksualinę laimę. Produktai buvo pradėti gaminti 1997 metais, tačiau Metis Black nebuvo patenkinta tuometinio silikono formule, medžiagomis, kuriomis jis gaminamas. Ši moteris kleintams norėjo pasiūlyti geriausią produktą. Daug darbo metų atnešė sėkmę; Metis Black išrašo formulę kokybiško silikono gamybai, kuria norėjosi pasidalinti su visais. Tantus įkūrėja turėjo misiją, jog šia medžiaga naudotųsi kuo daugiau pramonės gamintojų. Metis Black įgyvendino savo svajonę ir įkūrė Tantus. Pagrindiniai sekso žaislai, kuriuos gamina Tantus - analiniai kaiščiai, strap on, XL dydžio kaiščiai, dildo, virvės, plakimo mentelės ir rimbai. Asortimentas labai platus, o kokybė - aukščiausia.

Prekė sėkmingai patalpinta į krepšelį!
Apie mus

Mūsų erotinių prekių parduotuvė išsiskiria ne tik tuo, jog bene pirmieji Lietuvoje pradėjome siūlyti sekso prekes mažomis kainomis, bet ir tuo, kad pirmieji supratome, jog apsipirkti sekso reikmenų parduotuvėje gali būti greita ir paprasta, ir tai galima padaryti visiškai anonimiškai! Mes dalyvaujame įvairiose sekso prekių parodose ir erotines prekes perkame tiesiai iš gamintojų! Tai leidžia pasiūlyti tik originalius meilės žaislus Jūsų santykių paįvairinimui.

El. parduotuvė prekės.suaugusiems.lt buvo sukurta atsižvelgiant į vartotojų poreikius, o asortimentas parinktas atsižvelgiant į Jūsų pageidavimus. Pirkėjams nuolat siūloma iki 2000 skirtingų sekso prekių bei seksualių apatinių.