Prekių ženklai

Topco

Topco yra vienas didžiausių sekso žaislų gamintojų pasaulyje. Gamintojas turintis patirtį ir patikimumą siūlo pasaulyje pripažintus Vulcan masturbatorius vyrams, diskretiško dizaino, patrauklios pojūčius žadinančios išvaizdos, įprastus ar su integruota vibruojančia kulka. Malonumas garantuotas! Topco rūpinasi ir moteris žadinančiu malonumu, kurį suteikia klasikiniai, tikroviški ir kitų tipų vibratoriai. Kokybė, funkcionalumas, dinamika ir veržlumas geriausiai apibūdina Topco produktus.

Prekė sėkmingai patalpinta į krepšelį!

Masturbatorius Carmen Luvana

298.95 €
Apie mus

Mūsų erotinių prekių parduotuvė išsiskiria ne tik tuo, jog bene pirmieji Lietuvoje pradėjome siūlyti sekso prekes mažomis kainomis, bet ir tuo, kad pirmieji supratome, jog apsipirkti sekso reikmenų parduotuvėje gali būti greita ir paprasta, ir tai galima padaryti visiškai anonimiškai! Mes dalyvaujame įvairiose sekso prekių parodose ir erotines prekes perkame tiesiai iš gamintojų! Tai leidžia pasiūlyti tik originalius meilės žaislus Jūsų santykių paįvairinimui.

El. parduotuvė prekės.suaugusiems.lt buvo sukurta atsižvelgiant į vartotojų poreikius, o asortimentas parinktas atsižvelgiant į Jūsų pageidavimus. Pirkėjams nuolat siūloma iki 2000 skirtingų sekso prekių bei seksualių apatinių.