Prekių ženklai

Vibratissimo

Vibratissimo prekinis ženklas įnešė tikras naujoves sekso žaisliukų industrijoje. Asortimentas nėra labai platus, tačiau kiekviena prekė unikali: ypatingai lengvai prisitaikančios formos, su daug funkcijų ir nuožmiu dizainu. Taip pat kiekviena prekė yra įkraunama, gali būti valdoma programėle ar vibruoti pagal mėgstamos muzikos ritmą! Tiek daug funkcijų viename žaisliuke dar nebuvo! Asortimente rasite tiek moterų, tiek vyrų malonumui skirtas prekes, kurios visos yra pagamintos iš medicininio silikono. Prekės gaminamos Vokietijoje.

Prekė sėkmingai patalpinta į krepšelį!
Apie mus

Mūsų erotinių prekių parduotuvė išsiskiria ne tik tuo, jog bene pirmieji Lietuvoje pradėjome siūlyti sekso prekes mažomis kainomis, bet ir tuo, kad pirmieji supratome, jog apsipirkti sekso reikmenų parduotuvėje gali būti greita ir paprasta, ir tai galima padaryti visiškai anonimiškai! Mes dalyvaujame įvairiose sekso prekių parodose ir erotines prekes perkame tiesiai iš gamintojų! Tai leidžia pasiūlyti tik originalius meilės žaislus Jūsų santykių paįvairinimui.

El. parduotuvė prekės.suaugusiems.lt buvo sukurta atsižvelgiant į vartotojų poreikius, o asortimentas parinktas atsižvelgiant į Jūsų pageidavimus. Pirkėjams nuolat siūloma iki 2000 skirtingų sekso prekių bei seksualių apatinių.