Prekių ženklai

We Vibe

Išradėjas Bruce Murison stebėjosi kodėl pasaulyje nėra masažuoklio, kuris būtų įterpiamas ir naudojamas mėgaujantis seksu poroje. Analizuodamas plačią rinką Bruce pastebėjo, jog dauguma sekso žaislų apskritai yra gaminami toksiškomis medžiagomis ir prasto dizaino, o kai kurie iš jų atrodė netgi bauginančiai. Bruce Murison išsikėlė sau misiją - sukurti saugų, aukštos kokybės sekso žaislą skirtą poroms. Po daugybės metų darbo buvo pristatytas We Vbe porų vibratorius. 

Šiuo metu Kanadoje įsikūrusi įmonė We-Vibe kuria pasaulyje pirmaujančius poroms ir solo žaidimams skirtus vibratorius. Pasaulinio lygio inžinieriai ir dizaineriai glaudžiai bendradarbiauja su seksualinės sveikatos specialistais, gydytojais ir vartotojais, kad sukurtų labiausiai žmogaus anatomijai pritaikytus sekso žaislus. Gaminant We vibe produktus naudojamos aukščiausios technologijos, metodai ir priemonės - visa tai leidžia sukurti ergonomišką žaisliukų dizainą ir suteikti garantiją saugiam naudojimui. 

2008 metais šis prekinis ženklas buvo apdovanotas kaip labiausiai inovatoriškų produktų kūrėjas, kiekvienais metais apdovanojimų daugėjo, o paskutinis buvo gautas 2018 metais - Geriausias prabangos prekinis ženklas. Be to, daugelis We-vibe sekso žaisliukų veikia su We-Connect programėle, kurią parsisiuntus į išmanųjį telefoną galėsite be vargo valdyti žaisliuką net už tūkstančio kilometrų.

Prekė sėkmingai patalpinta į krepšelį!

Porų vibratorius We-Vibe Chorus (violetinis)

199.95 €

Lubrikantas We-Vibe (100 ml)

17.95 €

Penio žiedas We-Vibe Verge

98.95 €

Vibruojantis kiaušinėlis We-Vibe Jive (mėlynas)

118.95 €

Vaginaliniai kamuoliukai We-Vibe Bloom

129.00 €

Vibratorius porai We-Vibe Match

139.00 €

Analinis kaištis We-Vibe Ditto

118.95 €

Vibratorius We-Vibe Nova 2

148.95 €

Žaisliukų rinkinys We-Vibe Date Night

199.95 €

Vibruojantis kiaušinėlis We-Vibe Jive (rožinis)

118.95 €

Porų vibratorius We-Vibe Sync

169.95 €

Klitorio stimuliatorius We Wibe Melt

104.27 € 148.95 €

Penio žiedas We-Vibe Bond

129.95 €

Išmanusis porų vibratorius Chorus by We-Vibe (mėlynas)

169.96 € 199.95 €

Vibratorius We-Vibe Touch X (žalias)

99.95 €

Išmanusis porų vibratorius Chorus by We-Vibe (persikinis)

199.00 €

Vibratorius We-Vibe Tango X (rožinis)

88.95 €

Išmanusis klitorio stimuliatorius We-Vibe Melt (mėlynas)

149.95 €

Vibratorius We-Vibe Tango X (mėlynas)

89.95 €

We-Vibe Come Tog EN

28.95 €
Apie mus

Mūsų erotinių prekių parduotuvė išsiskiria ne tik tuo, jog bene pirmieji Lietuvoje pradėjome siūlyti sekso prekes mažomis kainomis, bet ir tuo, kad pirmieji supratome, jog apsipirkti sekso reikmenų parduotuvėje gali būti greita ir paprasta, ir tai galima padaryti visiškai anonimiškai! Mes dalyvaujame įvairiose sekso prekių parodose ir erotines prekes perkame tiesiai iš gamintojų! Tai leidžia pasiūlyti tik originalius meilės žaislus Jūsų santykių paįvairinimui.

El. parduotuvė prekės.suaugusiems.lt buvo sukurta atsižvelgiant į vartotojų poreikius, o asortimentas parinktas atsižvelgiant į Jūsų pageidavimus. Pirkėjams nuolat siūloma iki 2000 skirtingų sekso prekių bei seksualių apatinių.