Prekių ženklai

Wet For Her

„Wet For Her“ kuria ir gamina sekso žaislus lesbiečių poroms. _aliukai yra nerealių formų, linksmo ir originalaus dizaino. „Mes ėmėmės kurti sekso žaislus, kurie nėra kūno atspalvio ar atrodyto itin tikroviškai, todėl mūsų siūlomi dirželiai ir dvigubi dildo yra trijų neutralių spalvų (purpurinės, rožinės arba juodos).“ Visi sukurti žaislai - sukurti moterims ir pagaminti iš 100% medicininio silikono, užtikrinant jų kokybę ir lengvą priežiūrą. Pridėkite šiek tiek prieskonio savo santykiams su unikaliais ir sertifikuotais produktais. 

Prekė sėkmingai patalpinta į krepšelį!
Apie mus

Mūsų erotinių prekių parduotuvė išsiskiria ne tik tuo, jog bene pirmieji Lietuvoje pradėjome siūlyti sekso prekes mažomis kainomis, bet ir tuo, kad pirmieji supratome, jog apsipirkti sekso reikmenų parduotuvėje gali būti greita ir paprasta, ir tai galima padaryti visiškai anonimiškai! Mes dalyvaujame įvairiose sekso prekių parodose ir erotines prekes perkame tiesiai iš gamintojų! Tai leidžia pasiūlyti tik originalius meilės žaislus Jūsų santykių paįvairinimui.

El. parduotuvė prekės.suaugusiems.lt buvo sukurta atsižvelgiant į vartotojų poreikius, o asortimentas parinktas atsižvelgiant į Jūsų pageidavimus. Pirkėjams nuolat siūloma iki 2000 skirtingų sekso prekių bei seksualių apatinių.