Prekių ženklai

Womanizer

Womanizer įkūrėjai teigia, jog orgazmo patyrimas yra žmogaus teisė! O ją gauti padės „Pleasure Air Technology“ technologija veikiantys Womanizer klitoriaus stimuliatoriai. Malonumą užtikrina vakuuminiai siurbtukai ir pulsuojančios oro bangos, kurių dėka žaisliukas neturi tiesioginio kontakto su klitoriu. Būtent dėl to moterys patiria stipresnius orgazmus negu naudojant paprastą klitoriaus stimuliatorių. Womanizer išradimas tūkstančiams moterų padėjo patirti tikrus orgazmus ir užkariavo visą pasaulį.

Womanizer kompanija įkūrta mažame Vokietijos miestelyje Metten sutuoktinių poros Michael ir Brigitte Letten. Pora, sužinojusi, jog daugelis pasaulio moterų nepatiria orgazmo, nusprendė tai pakeisti. Michael suprato, jog sekso žaisliukai nebuvo tobulinami jau kurį laiką ir tada gimė idėja, sukurti žaisliuką specialiai moterims. Womanizer produktai parduodami 30 - yje pasaulio šalių.

Dabar Jūsų laikas išsirinkti savo išskirtinio dizaino ir formos „meilužį“ ir pasinaudokite savo teise patirti orgazmą! 
Prekė sėkmingai patalpinta į krepšelį!

Klitorio stimuliatorius Womanizer Liberty (raudonas)

79.96 € 99.95 €

Rinkinys Silver Delights

218.95 €

Keičiamos galvutės Womanizer Premium (S dydis)

12.95 €
Apie mus

Mūsų erotinių prekių parduotuvė išsiskiria ne tik tuo, jog bene pirmieji Lietuvoje pradėjome siūlyti sekso prekes mažomis kainomis, bet ir tuo, kad pirmieji supratome, jog apsipirkti sekso reikmenų parduotuvėje gali būti greita ir paprasta, ir tai galima padaryti visiškai anonimiškai! Mes dalyvaujame įvairiose sekso prekių parodose ir erotines prekes perkame tiesiai iš gamintojų! Tai leidžia pasiūlyti tik originalius meilės žaislus Jūsų santykių paįvairinimui.

El. parduotuvė prekės.suaugusiems.lt buvo sukurta atsižvelgiant į vartotojų poreikius, o asortimentas parinktas atsižvelgiant į Jūsų pageidavimus. Pirkėjams nuolat siūloma iki 2000 skirtingų sekso prekių bei seksualių apatinių.