Prekių ženklai

Zini

Zini prekinis ženklas orientuotas į moterų seksualumo išlaisvinimą ir švelnius potyrius. Kokybiški, intensyvios vibracijos vibratoriai tinka tiek pradedančiosioms, tiek pažengusioms. Nustebins kiekvieną! Gaminami iš aukščiausios kokybės silikono medžiagos ir yra atsparūs vandeniui. Dizainas įkvėptas gėlių motyvų. Elegancija slypi detalėse, o Zini skiria ypatingą dėmesį detalėms.

Prekė sėkmingai patalpinta į krepšelį!
Apie mus

Mūsų erotinių prekių parduotuvė išsiskiria ne tik tuo, jog bene pirmieji Lietuvoje pradėjome siūlyti sekso prekes mažomis kainomis, bet ir tuo, kad pirmieji supratome, jog apsipirkti sekso reikmenų parduotuvėje gali būti greita ir paprasta, ir tai galima padaryti visiškai anonimiškai! Mes dalyvaujame įvairiose sekso prekių parodose ir erotines prekes perkame tiesiai iš gamintojų! Tai leidžia pasiūlyti tik originalius meilės žaislus Jūsų santykių paįvairinimui.

El. parduotuvė prekės.suaugusiems.lt buvo sukurta atsižvelgiant į vartotojų poreikius, o asortimentas parinktas atsižvelgiant į Jūsų pageidavimus. Pirkėjams nuolat siūloma iki 2000 skirtingų sekso prekių bei seksualių apatinių.