Prekė sėkmingai patalpinta į krepšelį!

Baseinas Squirting

Prekės ženklas: Fetish collection
0 atsiliepimų
129.95 € Nori pigiau?
Nemokamas pristatymas
Jums taip pat pravers

Prekės aprašymas

Dabar Jūs pasiruošę squirting'o malonumui! Šis iš juodo vinilo pagamintas baseinas su pripučiama sienele puikiai tinka Jūsų erotiniams žaidimams, ypač kai jie labai šlapi. Jis apsaugo Jūsų čiužinį nuo dėmių, nemažindamas malonumo. Jo lygus paviršius reiškia, kad Jūs ir Jūsų partneris galite atsipalaiduoti ir mėgautis šlapiais žaidimais bet kur!

Patogūs kraštai yra ypač praktiški ir užtikrins, kad nenuslystumėte - net ir itin jaudinančiose ir slidžiose situacijose. Baseiną galima išvalyti akies mirksniu, kad galėtumėte greitai jį supakuoti ir paslėpti nuo smalsių akių. 

Medžiaga: 100% polichloridas (vinilas)

Matmenys: 140 x 200 cm

Aukštis: 15 cm

Pridedamas 500 ml talpos vandens pagrindo lubrikantas.

Prekės atsiliepimai

Parašykite savo atsiliepimą
  • Įvertinimas*
    Apie mus

    Mūsų erotinių prekių parduotuvė išsiskiria ne tik tuo, jog bene pirmieji Lietuvoje pradėjome siūlyti sekso prekes mažomis kainomis, bet ir tuo, kad pirmieji supratome, jog apsipirkti sekso reikmenų parduotuvėje gali būti greita ir paprasta, ir tai galima padaryti visiškai anonimiškai! Mes dalyvaujame įvairiose sekso prekių parodose ir erotines prekes perkame tiesiai iš gamintojų! Tai leidžia pasiūlyti tik originalius meilės žaislus Jūsų santykių paįvairinimui.

    El. parduotuvė prekės.suaugusiems.lt buvo sukurta atsižvelgiant į vartotojų poreikius, o asortimentas parinktas atsižvelgiant į Jūsų pageidavimus. Pirkėjams nuolat siūloma iki 2000 skirtingų sekso prekių bei seksualių apatinių.