Prekė sėkmingai patalpinta į krepšelį!

BDSM kėdė Skorpionas

0 atsiliepimų
1,520.00 € Nori pigiau?
Nemokamas pristatymas

Prekės aprašymas

DĖMESIO: užsakant prekę yra būtinas išankstinis apmokėjimas. Prekės pristatymo terminas - 50 d.d. Prekė negrąžinama ir nekeičiama.

Ši skorpiono formos BDSM kėdė yra skirta tiems, kurie visada ieškojo išskirtinių daiktų, skirtų BDSM sesijai. Niekada nematytas dizainas, ir net 16 žiedų supančių sėdynę, džiugins Jūsų akis ir išpildys Jūsų giliausius norus.

Aštuonios metalinės kojos užtikrins, kad kėdė nevirstų, kol sėdėsite Jūs arba Jūsų partneris. Minkšta PVC apmušta sėdynė, suformuota kaip skorpiono liemuo, veiksmo metu leis visiškai atsipalaiduoti ir nereikės jaudintis dėl sužeidimų ar nepatogumo.

16 žiedų, esančių aplink sėdynę, pritvirtinti dėl to, kad padarytumėte savo partnerį visiškai bejėgiu, naudodamiesi virvėmis ar grandinėmis. Specialus kojų laikiklis, kurio vidinė dalis aptraukta minkšta dirbtine oda, puikiai tinka, jei norite, kad partneris būtų Jūsų malonėje.

SVARBU: prekei papildomos nuolaidos netaikomos.

Aukštis: 116 cm

Plotis: 89 cm

Ilgis: 117 cm

Svoris: 30 kg

Medžiaga: metalas, dirbtinė oda

Spalva: juoda, raudona

Prekės atsiliepimai

Parašykite savo atsiliepimą
  • Įvertinimas*
    Apie mus

    Mūsų erotinių prekių parduotuvė išsiskiria ne tik tuo, jog bene pirmieji Lietuvoje pradėjome siūlyti sekso prekes mažomis kainomis, bet ir tuo, kad pirmieji supratome, jog apsipirkti sekso reikmenų parduotuvėje gali būti greita ir paprasta, ir tai galima padaryti visiškai anonimiškai! Mes dalyvaujame įvairiose sekso prekių parodose ir erotines prekes perkame tiesiai iš gamintojų! Tai leidžia pasiūlyti tik originalius meilės žaislus Jūsų santykių paįvairinimui.

    El. parduotuvė prekės.suaugusiems.lt buvo sukurta atsižvelgiant į vartotojų poreikius, o asortimentas parinktas atsižvelgiant į Jūsų pageidavimus. Pirkėjams nuolat siūloma iki 2000 skirtingų sekso prekių bei seksualių apatinių.