Prekė sėkmingai patalpinta į krepšelį!

Burnos kaištis Old School

Prekės ženklas: Ouch!
0 atsiliepimų
12.95 € 10.36 €
Jums taip pat pravers

Prekės aprašymas

Ar Jums patinka šiek tiek kitokie sekso žaidimai? Tada priverskite savo vergą ar vergę tylėti naudodami šį išskirtinį burnos kaištį, leidžiantį laisvai kvėpuoti. Jis turi kokybiškus odinius dirželius su elegantiškomis dekoracijomis, 10 skylių reguliuojamam susegimui. Atraskite naujus pojūčius, dėl kurių niekas nepriekaištauja.

Medžiaga: oda, metalas, ABS

Spalva: juoda

Prekės atsiliepimai

Parašykite savo atsiliepimą
  • Įvertinimas*
    Apie mus

    Mūsų erotinių prekių parduotuvė išsiskiria ne tik tuo, jog bene pirmieji Lietuvoje pradėjome siūlyti sekso prekes mažomis kainomis, bet ir tuo, kad pirmieji supratome, jog apsipirkti sekso reikmenų parduotuvėje gali būti greita ir paprasta, ir tai galima padaryti visiškai anonimiškai! Mes dalyvaujame įvairiose sekso prekių parodose ir erotines prekes perkame tiesiai iš gamintojų! Tai leidžia pasiūlyti tik originalius meilės žaislus Jūsų santykių paįvairinimui.

    El. parduotuvė prekės.suaugusiems.lt buvo sukurta atsižvelgiant į vartotojų poreikius, o asortimentas parinktas atsižvelgiant į Jūsų pageidavimus. Pirkėjams nuolat siūloma iki 2000 skirtingų sekso prekių bei seksualių apatinių.