Prekė sėkmingai patalpinta į krepšelį!

Erotinis žaidimas draugams Truth or Dare

Prekės ženklas: Tease & please
0 atsiliepimų
24.99 € Nori pigiau?
Jums taip pat pravers

Prekės aprašymas

Šiame erotiniame žaidime yra 69 labai intymūs klausimai ir 69 provokuojantys iššūkiai. Drąsus ir intensyviai jaudinantis žaidimas, kurį gali žaisti 3 ir daugiau draugų. Gerai pasirinkite kompaniją, nes Jums reikės priimti itin provokuojančius iššūkius! 

Žaidimo instrukcija: išmeskite žetoną, vienoje pusėje yra žodis "Tiesa", kitame - "Drąsa". Kuri pusė bus viršuje, tokia užduotis Jūsų ir laukia. Tuomet iš atitinkamos kortelių krūvelės gausite užduotį. Tiesos kortelėje Jūs uždirbate taškų tik už sąžiningą atsakymą - kuo išsamiau, tuo geriau. Drąsos kortelėje Jūs uždirbate taškų, atlikdami provokuojantį iššūkį. Kiekvienos kortelės širdžių skaičius lemia, kiek taškų galite uždirbti. Ar Jūs gavote užduotį, ar klausimą, kuriam nesate pasiruošę - ne bėda, bet taškai už kortą atimami iš Jūsų balo.

Keletas galimų klausimų ir užduočių:

  • Kokia Jūsų pati nešvankiausia fantazija?
  • Plakimas! Paprašykite žaidėjo, esančio Jūsų kairėje, pliaukštelti Jums per užpakaliuką. Pakanka trijų švelnių pliaukštelėjimų.
  • Dešinėje pusėje esantis asmuo slepia monetą po savo drabužiais. Jūs turite ją rasti užmerktomis akimis.

Žaiskite Truth or Dare Erotic Party Edition su draugais (18 m. ir vyresni) prieš eidami į miestą, vakarėlyje ar kai tik Jūsų kompanija nori šiek tiek prieskonių ir sensacijos. Šis kraują kaitinantis žaidimas garantuoja atvirą ir linksmą laiką. Jei žaidžiate dėl taškų, iš anksto nuspręskite, ko gali tikėtis nugalėtojas iš pralaimėtojo. Atėjo laikas tiesai ar drąsai! Kas priims iššūkį?

Žaidimas anglų kalba.

 

 

Prekės atsiliepimai

Parašykite savo atsiliepimą
  • Įvertinimas*
    Apie mus

    Mūsų erotinių prekių parduotuvė išsiskiria ne tik tuo, jog bene pirmieji Lietuvoje pradėjome siūlyti sekso prekes mažomis kainomis, bet ir tuo, kad pirmieji supratome, jog apsipirkti sekso reikmenų parduotuvėje gali būti greita ir paprasta, ir tai galima padaryti visiškai anonimiškai! Mes dalyvaujame įvairiose sekso prekių parodose ir erotines prekes perkame tiesiai iš gamintojų! Tai leidžia pasiūlyti tik originalius meilės žaislus Jūsų santykių paįvairinimui.

    El. parduotuvė prekės.suaugusiems.lt buvo sukurta atsižvelgiant į vartotojų poreikius, o asortimentas parinktas atsižvelgiant į Jūsų pageidavimus. Pirkėjams nuolat siūloma iki 2000 skirtingų sekso prekių bei seksualių apatinių.