Prekė sėkmingai patalpinta į krepšelį!

Erotinis žaidimas Truth or Dare

Prekės ženklas: Tease & please
0 atsiliepimų
24.95 € Nori pigiau?
Jums taip pat pravers

Prekės aprašymas

Šiame erotiniame žaidime dviems yra 69 labai intymūs klausimai ir 69 provokuojantys iššūkiai. Drąsus ir intensyviai jaudinantis žaidimas suartins Jus ir Jūsų partnerį tiek žaidime, tiek už jo ribų. Skirtas vienai porai, tačiau esant poreikiui gali prisijungti ir daugiau porų, tačiau pagalvokite ar išdrįsite prie kitų atlikti itin nepadorius veiksmus?

Žaidimo instrukcija: išmeskite žetoną, vienoje pusėje yra žodis "Tiesa", kitame - "Drąsa". Kuri pusė bus viršuje, tokia užduotis Jūsų ir laukia. Tuomet iš atitinkamos kortelių krūvelės gausite užduotį. Tiesos kortelėje Jūs uždirbate taškų tik už sąžiningą atsakymą - kuo išsamiau, tuo geriau. Drąsos kortelėje Jūs uždirbate taškų, atlikdami provokuojantį iššūkį. Kiekvienos kortelės širdžių skaičius lemia, kiek taškų galite uždirbti. Ar Jūs gavote užduotį, ar klausimą, kuriam nesate pasiruošę - ne bėda, bet taškai už kortą atimami iš Jūsų balo.

Keletas galimų klausimų ir užduočių:

  • kaip lėtai kaupiasi Jūsų orgazmas, kol galiausiai sprogstate. Jei reikia, naudokite visą kūną ir nepamirškite pridėti garso efektų;
  • ką nepadoraus norėtumėte daryti su savo partneriu, ko niekada nedarėte su juo?
  • ar išdrįsite priimti lažybas, kad naudodamas tik liežuvį galite rasti bent penkias savo partnerio erogenines zonas? Jūsų partneris vertins Jūsų sėkmę sąžiningai, bet griežtai. 

Šis drąsus ir kraują kaitinantis žaidimas garantuoja atvirą, įdomų ir linksmą laiką. Jei žaidžiate dėl taškų, iš anksto nuspręskite, ko nugalėtojas gali tikėtis iš pralaimėtojo.

Žaidimas anglų kalba.

Prekės atsiliepimai

Parašykite savo atsiliepimą
  • Įvertinimas*
    Apie mus

    Mūsų erotinių prekių parduotuvė išsiskiria ne tik tuo, jog bene pirmieji Lietuvoje pradėjome siūlyti sekso prekes mažomis kainomis, bet ir tuo, kad pirmieji supratome, jog apsipirkti sekso reikmenų parduotuvėje gali būti greita ir paprasta, ir tai galima padaryti visiškai anonimiškai! Mes dalyvaujame įvairiose sekso prekių parodose ir erotines prekes perkame tiesiai iš gamintojų! Tai leidžia pasiūlyti tik originalius meilės žaislus Jūsų santykių paįvairinimui.

    El. parduotuvė prekės.suaugusiems.lt buvo sukurta atsižvelgiant į vartotojų poreikius, o asortimentas parinktas atsižvelgiant į Jūsų pageidavimus. Pirkėjams nuolat siūloma iki 2000 skirtingų sekso prekių bei seksualių apatinių.