Prekė sėkmingai patalpinta į krepšelį!

Feromoniniai kvepalai moterims Užtikrinta (50 ml)

0 atsiliepimų
18.95 € Nori pigiau?
Jums taip pat pravers

Prekės aprašymas

Subtilaus ir jausmingo aromato feromoniniai kvepalai nepaliks nei vieno abejingo!

Džiaukitės savo moteriškumu ir būkite užtikrinta, kad atkreipriste priešingos lyties dėmesį. 

Feromonai - tai paslaptingi chemikalai, randami įvairiuose žmogaus kūno skysčiuose. Šios medžiagos pritraukia priešingos lyties dėmesį ir padeda vilioti. Šie kvepalai sustiprins Jūsų žavesį ir suteiks papildomo pasitikėjimo savimi.

Naudojimas: purkškite pulsuojančias vietas - kaklą, riešus, už ausų. Laikykite vaikams nepasiekiamoje vietoje, venkite kontakto su akimis.

Kiekis: 50 ml

 

 

Prekės atsiliepimai

Parašykite savo atsiliepimą
  • Įvertinimas*
    Apie mus

    Mūsų erotinių prekių parduotuvė išsiskiria ne tik tuo, jog bene pirmieji Lietuvoje pradėjome siūlyti sekso prekes mažomis kainomis, bet ir tuo, kad pirmieji supratome, jog apsipirkti sekso reikmenų parduotuvėje gali būti greita ir paprasta, ir tai galima padaryti visiškai anonimiškai! Mes dalyvaujame įvairiose sekso prekių parodose ir erotines prekes perkame tiesiai iš gamintojų! Tai leidžia pasiūlyti tik originalius meilės žaislus Jūsų santykių paįvairinimui.

    El. parduotuvė prekės.suaugusiems.lt buvo sukurta atsižvelgiant į vartotojų poreikius, o asortimentas parinktas atsižvelgiant į Jūsų pageidavimus. Pirkėjams nuolat siūloma iki 2000 skirtingų sekso prekių bei seksualių apatinių.