Prekė sėkmingai patalpinta į krepšelį!

Fleshlight Riley Reid Utopia vagina

0 atsiliepimų
79.95 € 63.96 €
Nemokamas pristatymas

Prekės aprašymas

Masturbatorius sukurtas pagal šios porno aktorės anatomiją. Atsiduokite į aistringas Riley rankas ir patirkite svaiginantį vaginalinį malonumą! Viduje rasite ypatingą Utopia tekstūrą, kuri užtikrins intensyvią stimuliaciją ir aukščiausios klasės malonumą.

Masturbatorius pagamintas iš realistiškus pojūčius suteikiančios SuperSkin medžiagos, tuo pačiu ji švelni, lanksti ir ilgaamžė. Lengva valyti ir prižiūrėti. Visiškai saugus gaminys, netoksiškas, sudėtyje nėra kenksmingų ftalatų. Prieš naudodami išimkite formą palaikančią lazdelę iš Fleshlight vidaus. 

Skersmuo: 1 cm

Ilgis: 25 cm

Kartu su visais Fleshlight gaminiais rekomenduojame naudoti Fleshlight priežiūros pudrą.

Rinkitės tik vandens pagrindo lubrikantus.
 

Prekės atsiliepimai

Parašykite savo atsiliepimą
  • Įvertinimas*
    Apie mus

    Mūsų erotinių prekių parduotuvė išsiskiria ne tik tuo, jog bene pirmieji Lietuvoje pradėjome siūlyti sekso prekes mažomis kainomis, bet ir tuo, kad pirmieji supratome, jog apsipirkti sekso reikmenų parduotuvėje gali būti greita ir paprasta, ir tai galima padaryti visiškai anonimiškai! Mes dalyvaujame įvairiose sekso prekių parodose ir erotines prekes perkame tiesiai iš gamintojų! Tai leidžia pasiūlyti tik originalius meilės žaislus Jūsų santykių paįvairinimui.

    El. parduotuvė prekės.suaugusiems.lt buvo sukurta atsižvelgiant į vartotojų poreikius, o asortimentas parinktas atsižvelgiant į Jūsų pageidavimus. Pirkėjams nuolat siūloma iki 2000 skirtingų sekso prekių bei seksualių apatinių.