Prekė sėkmingai patalpinta į krepšelį!

Fun Factory baterijų įkroviklis Hybrid

Prekės ženklas: Fun factory
0 atsiliepimų
19.95 € 13.97 €

Prekės aprašymas

Fun Factory baterijų įkroviklis, kuris leidžia baterijomis veikiantį vibratorių paversti įkraunamu! Baterijų nereikia išimti iš žaisliuko, užtenka pritvirtinti magnetinį įkroviklį ir jos jau kraunasi.

Komplekte yra dvi AAA baterijos ir magnetinis įkroviklis, tinkantis visiems įkraunamiems Fun Factory sekso žaislams. Įkrautos baterijos tarnauja 75 minutes. 

 

 

Prekės atsiliepimai

Parašykite savo atsiliepimą
  • Įvertinimas*
    Apie mus

    Mūsų erotinių prekių parduotuvė išsiskiria ne tik tuo, jog bene pirmieji Lietuvoje pradėjome siūlyti sekso prekes mažomis kainomis, bet ir tuo, kad pirmieji supratome, jog apsipirkti sekso reikmenų parduotuvėje gali būti greita ir paprasta, ir tai galima padaryti visiškai anonimiškai! Mes dalyvaujame įvairiose sekso prekių parodose ir erotines prekes perkame tiesiai iš gamintojų! Tai leidžia pasiūlyti tik originalius meilės žaislus Jūsų santykių paįvairinimui.

    El. parduotuvė prekės.suaugusiems.lt buvo sukurta atsižvelgiant į vartotojų poreikius, o asortimentas parinktas atsižvelgiant į Jūsų pageidavimus. Pirkėjams nuolat siūloma iki 2000 skirtingų sekso prekių bei seksualių apatinių.