Prekė sėkmingai patalpinta į krepšelį!

Kauliukai Glow in the dark

0 atsiliepimų
4.95 € Nori pigiau?
Jums taip pat pravers

Prekės aprašymas

Šie kauliukai už Jus nuspręs kokioje vietoje ir ką turite padaryti. Tiesiog meskite juos ant stalo ir stebėkite kokį sprendimą išridenote. Išskirtinis jų privalumas - švietimas tamsoje! Taigi net aklinoje tamsoje matysite, ką turite darysi savo antrajai pusei, na o veiksmus atliksite vadovaudamiesi jutimo receptoriais.

Pakuotėje du kauliukai, vienas su kūno dalimis, kitas su veiksmais.

Matmenys: 2 x 2 cm

Prekės atsiliepimai

Parašykite savo atsiliepimą
  • Įvertinimas*
    Apie mus

    Mūsų erotinių prekių parduotuvė išsiskiria ne tik tuo, jog bene pirmieji Lietuvoje pradėjome siūlyti sekso prekes mažomis kainomis, bet ir tuo, kad pirmieji supratome, jog apsipirkti sekso reikmenų parduotuvėje gali būti greita ir paprasta, ir tai galima padaryti visiškai anonimiškai! Mes dalyvaujame įvairiose sekso prekių parodose ir erotines prekes perkame tiesiai iš gamintojų! Tai leidžia pasiūlyti tik originalius meilės žaislus Jūsų santykių paįvairinimui.

    El. parduotuvė prekės.suaugusiems.lt buvo sukurta atsižvelgiant į vartotojų poreikius, o asortimentas parinktas atsižvelgiant į Jūsų pageidavimus. Pirkėjams nuolat siūloma iki 2000 skirtingų sekso prekių bei seksualių apatinių.