Prekė sėkmingai patalpinta į krepšelį!

Kvapas Maloningoji mylimoji (130 ml)

Prekės ženklas: Bijoux Indiscrets
0 atsiliepimų
36.95 € Nori pigiau?
Nemokamas pristatymas
Jums taip pat pravers

Prekės aprašymas

Kas gali būti jausmingiau ir erotiškiau už kvapą, kuris švelniai tvyro ore ir gundo tą vienintelį? Maloningoji mylimoji - tai kvapas kuriam neatsispirs niekas.

Rožių švelnumas, jazminų egzotiškumas ir Ylang - Ylang erotinė galia sujungta su medžio ir egzotiškų prieskonių mišiniu. Užburiantis kvapas, atveriantis magiško pasaulio duris.

Paskirtis: iškvėpinkite paklodes, paskleiskite šį gundantį kvapą miegamajame, ant gundančių apatinių, kad sukurtumėte intymią aplinką su mylimuoju.

Tinkama dovanojimui.

Dėmesio! Degus. Nepurkškite tiesiogiai ant odos. Laikykite vaikams nepasiekiamoje vietoje.

Kiekis: 130ml.

Prekės atsiliepimai

Parašykite savo atsiliepimą
  • Įvertinimas*
    Apie mus

    Mūsų erotinių prekių parduotuvė išsiskiria ne tik tuo, jog bene pirmieji Lietuvoje pradėjome siūlyti sekso prekes mažomis kainomis, bet ir tuo, kad pirmieji supratome, jog apsipirkti sekso reikmenų parduotuvėje gali būti greita ir paprasta, ir tai galima padaryti visiškai anonimiškai! Mes dalyvaujame įvairiose sekso prekių parodose ir erotines prekes perkame tiesiai iš gamintojų! Tai leidžia pasiūlyti tik originalius meilės žaislus Jūsų santykių paįvairinimui.

    El. parduotuvė prekės.suaugusiems.lt buvo sukurta atsižvelgiant į vartotojų poreikius, o asortimentas parinktas atsižvelgiant į Jūsų pageidavimus. Pirkėjams nuolat siūloma iki 2000 skirtingų sekso prekių bei seksualių apatinių.