Prekė sėkmingai patalpinta į krepšelį!
Šiuo metu prekės neturime. Pranešti, kai bus?

Kvepalai moterims Sugar magic (20 ml)

Prekės ženklas: Eros Art
0 atsiliepimų
16.95 € Nori pigiau?
Jums taip pat pravers

Prekės aprašymas

Cukraus vatos kvapas, kuris su aistra, beprotybe ir linksmybėmis nukelia į praeitį. Išskirtinis ir labai patrauklus, jaunatviškos gaivos aromatas, skirtas pažadinti prisiminimus ir norus. Kvepalai, kurie privers Jus pajusti ir išgyventi užmirštas patirtis. Jų aromatas, nors ir naivus bei vaikiškas, yra subtilus, kaprizingas, išdykęs ir įtaigus. Tai yra kvepalai, kurie pažadina mažą mergaitę, kuri dar gyvena Jūsų viduje.

Naudojimas: purkškite ant pulsuojančių kūno vietų, nemaišykite su jokiais kitais kvepalais, kad netrukdytumėte numatytam tikslui ir tam, kam jie buvo sukurti. O jie sukurti - traukti priešingą lytį, iššaukti stiprų seksualinį geismą. Dėl jų jausitės dar patrauklesnė, seksualėsnė ir savimi pasitikinti.

Kvapas: cukraus vatos

Tūris: 20 ml

Prekės atsiliepimai

Parašykite savo atsiliepimą
  • Įvertinimas*
    Apie mus

    Mūsų erotinių prekių parduotuvė išsiskiria ne tik tuo, jog bene pirmieji Lietuvoje pradėjome siūlyti sekso prekes mažomis kainomis, bet ir tuo, kad pirmieji supratome, jog apsipirkti sekso reikmenų parduotuvėje gali būti greita ir paprasta, ir tai galima padaryti visiškai anonimiškai! Mes dalyvaujame įvairiose sekso prekių parodose ir erotines prekes perkame tiesiai iš gamintojų! Tai leidžia pasiūlyti tik originalius meilės žaislus Jūsų santykių paįvairinimui.

    El. parduotuvė prekės.suaugusiems.lt buvo sukurta atsižvelgiant į vartotojų poreikius, o asortimentas parinktas atsižvelgiant į Jūsų pageidavimus. Pirkėjams nuolat siūloma iki 2000 skirtingų sekso prekių bei seksualių apatinių.