Prekė sėkmingai patalpinta į krepšelį!
Šiuo metu prekės neturime. Pranešti, kai bus?

Lašiukai klitoriui Orgasm Drops (30 ml)

0 atsiliepimų
21.95 € Nori pigiau?
Jums taip pat pravers

Prekės aprašymas

Įspūdingi lašiukai, skirti klitorio susijaudinimui. Išskirtiniai ir novatoriški Orgie preparatai Europoje, naudojantys aukščiausios klasės žaliavas. Lašiukų sudėtis su neįtikėtina formule, leidžiančia įaudrinti klitorių! Orgazmo lašiukai turi būti taikomi tiesiogiai ant klitorio, pakanka vieno ar dviejų lašelių, kad stimuliuotų ir padidintų moters pojūčius, teikiant ypatingo malonumo akimirkas.

Tūris: 30 ml

Suteikia šildymo / šaldymo efektą

Prekės atsiliepimai

Parašykite savo atsiliepimą
  • Įvertinimas*
    Apie mus

    Mūsų erotinių prekių parduotuvė išsiskiria ne tik tuo, jog bene pirmieji Lietuvoje pradėjome siūlyti sekso prekes mažomis kainomis, bet ir tuo, kad pirmieji supratome, jog apsipirkti sekso reikmenų parduotuvėje gali būti greita ir paprasta, ir tai galima padaryti visiškai anonimiškai! Mes dalyvaujame įvairiose sekso prekių parodose ir erotines prekes perkame tiesiai iš gamintojų! Tai leidžia pasiūlyti tik originalius meilės žaislus Jūsų santykių paįvairinimui.

    El. parduotuvė prekės.suaugusiems.lt buvo sukurta atsižvelgiant į vartotojų poreikius, o asortimentas parinktas atsižvelgiant į Jūsų pageidavimus. Pirkėjams nuolat siūloma iki 2000 skirtingų sekso prekių bei seksualių apatinių.