Prekė sėkmingai patalpinta į krepšelį!

Masturbatorius Ass Experience

Prekės ženklas: Addicted toys
1 atsiliepimas
5.00 1
15.95 € Nori pigiau?

Prekės aprašymas

Atidarykite ir džiaukitės itin natūraliais pojūčiais, kurie užtikrinami dėl realistiškos išvaizdos ir švelnios, alergijų nesukeliančios medžiagos, kurios sudėtyje nėra kenksmingų ftalatų! Medžiaga itin realistiška ir primenanti žmogaus odą, o viduje rasite siaurutį kanalą, kuris padabintas stimuliuojančia tekstūra.

Rekomenduojama naudoti su lubrikantu.

Medžiaga: TPE

Skersmuo: itin tamprus

Spalva: kūno
 

Prekės atsiliepimai

Parašykite savo atsiliepimą
  • Įvertinimas*
    Apie mus

    Mūsų erotinių prekių parduotuvė išsiskiria ne tik tuo, jog bene pirmieji Lietuvoje pradėjome siūlyti sekso prekes mažomis kainomis, bet ir tuo, kad pirmieji supratome, jog apsipirkti sekso reikmenų parduotuvėje gali būti greita ir paprasta, ir tai galima padaryti visiškai anonimiškai! Mes dalyvaujame įvairiose sekso prekių parodose ir erotines prekes perkame tiesiai iš gamintojų! Tai leidžia pasiūlyti tik originalius meilės žaislus Jūsų santykių paįvairinimui.

    El. parduotuvė prekės.suaugusiems.lt buvo sukurta atsižvelgiant į vartotojų poreikius, o asortimentas parinktas atsižvelgiant į Jūsų pageidavimus. Pirkėjams nuolat siūloma iki 2000 skirtingų sekso prekių bei seksualių apatinių.