Prekė sėkmingai patalpinta į krepšelį!

Masturbatorius Horny Cougar To Go

0 atsiliepimų
22.95 € Nori pigiau?

Prekės aprašymas

Kompaktiško dydžio, idealus kelionėms masturbatorius. Pagamintas iš Real Skin medžiagos, kuri pasižymi realistiškais pojūčiais ir ilgaamžiškumu. Labai lengva valyti ir prižiūrėti. Pasiruošęs jus pamaloninti, kad ir kur būtumėte. Kompaktiškas ir diskretiškas masturbatorius sukurtas taip, kad suteiktų didžiausią siurbimo malonumą. Jo viduje rasite minkštą ir itin realistišką vaginą, kurios vidus dengtas stimuliuojančia tekstūra, o pakuotė itin maloniai gula rankoje.

Rekomenduojama naudoti su lubrikantu.

Medžiaga: TPR

Bendras ilgis: 21 cm

Skersmuo: 7,5 cm

Spalva: kūno
 

Prekės atsiliepimai

Parašykite savo atsiliepimą
  • Įvertinimas*
    Apie mus

    Mūsų erotinių prekių parduotuvė išsiskiria ne tik tuo, jog bene pirmieji Lietuvoje pradėjome siūlyti sekso prekes mažomis kainomis, bet ir tuo, kad pirmieji supratome, jog apsipirkti sekso reikmenų parduotuvėje gali būti greita ir paprasta, ir tai galima padaryti visiškai anonimiškai! Mes dalyvaujame įvairiose sekso prekių parodose ir erotines prekes perkame tiesiai iš gamintojų! Tai leidžia pasiūlyti tik originalius meilės žaislus Jūsų santykių paįvairinimui.

    El. parduotuvė prekės.suaugusiems.lt buvo sukurta atsižvelgiant į vartotojų poreikius, o asortimentas parinktas atsižvelgiant į Jūsų pageidavimus. Pirkėjams nuolat siūloma iki 2000 skirtingų sekso prekių bei seksualių apatinių.