Prekė sėkmingai patalpinta į krepšelį!

Masturbatorius Main Squeeze

Prekės ženklas: Doc Johnson
0 atsiliepimų
62.95 € Nori pigiau?
Nemokamas pristatymas

Prekės aprašymas

Žaisliukas, kuris suteiks dvigubą naudą – patirsite ne tik malonumą, bet ir pagerinsite savo ištvermę miegamajame su partnere! Įvairūs ištvermės metodai vyrams išpopuliarėjo ne veltui, nes išmokę pritaikyti šią techniką ne tik pagerinsite ištvermę, bet ir patirsite intensyvesnius orgazmus. Šis žaisliukas tam tobulai sukurtas.

Įpakuotas stilingoje skardinės formos pakuotėje, kurio šonuose rasite įmontuotus suspaudimo mechanizmus, jie skirti spaudimo kontrolei. Masturbatoriaus viduje rasite realistišką vaginą, kuri pagaminta iš Ultraskyn medžiagos, primenančios žmogaus odą, todėl garantuojame natūralius pojūčius. Ši medžiaga ypač švelni, patvari ir greitai sušyla taip prisitaikydama prie jūsų kūno temperatūros. Vaginos įėjimas siauras, o viduje speciali tekstūra, kuri padės treniruoti ištvermę ir intensyviai stimuliuos. Masturbatoriaus gale įtaisytas dangtelis, kurį pasukdamas galėsite pritaikyti įsiurbimo intensyvumą. Lengvai išplaunamas ir prižiūrimas.

Rekomenduojama naudoti kartu su vandens pagrindo lubrikantu.

Medžiaga: Ultraskyn

Skersmuo: tamprus

Spalva: kūno
 

Prekės atsiliepimai

Parašykite savo atsiliepimą
  • Įvertinimas*
    Apie mus

    Mūsų erotinių prekių parduotuvė išsiskiria ne tik tuo, jog bene pirmieji Lietuvoje pradėjome siūlyti sekso prekes mažomis kainomis, bet ir tuo, kad pirmieji supratome, jog apsipirkti sekso reikmenų parduotuvėje gali būti greita ir paprasta, ir tai galima padaryti visiškai anonimiškai! Mes dalyvaujame įvairiose sekso prekių parodose ir erotines prekes perkame tiesiai iš gamintojų! Tai leidžia pasiūlyti tik originalius meilės žaislus Jūsų santykių paįvairinimui.

    El. parduotuvė prekės.suaugusiems.lt buvo sukurta atsižvelgiant į vartotojų poreikius, o asortimentas parinktas atsižvelgiant į Jūsų pageidavimus. Pirkėjams nuolat siūloma iki 2000 skirtingų sekso prekių bei seksualių apatinių.