Prekė sėkmingai patalpinta į krepšelį!

Masturbatorius Premium Tenga Rolling

Prekės ženklas: Tenga
0 atsiliepimų
20.95 € Nori pigiau?

Prekės aprašymas

Premium kokybės masturbatorius, sukurtas taip, kad atkartotų itin realistiškus oralinio sekso pojūčius.

Masturbatoraus viduje rasite stimuliuojančią tekstūrą, tačiau taip pat galėsite reguliuoti vakuumą. Tačiau tai dar ne viskas - masturbatorius turi lanksčią, 360° aplink besisukančią galvutę, kuri stimuliuos jūsų penio galvutę, Jums beliks tik atrasti mėgstamą intensyvumą ir judesių kombinaciją. Automatiškai išsiskiriantis lubrikantas užtikrins, kad niekuo daugiau rūpintis nereikės. 

Ilgis: 15,4 cm

Įterpimo ilgis: 14,7 cm

Sudėtis: TPE

Spalva: balta

Masturbatoriaus kanalo skersmuo: tamprus, iki 4,5 cm.

Masturbatorius skirtas vienkartiniam naudojimui, tačiau laikantis rekomenduojamų priežiūros taisyklių, galėsite naudoti pakartotinai. Jeigu norėsite naudoti pakartotinai, užsidėkite prezervatyvą, nepamirškite priemonę nuplauti vandeniu ir muilu, bei dezinfekuoti specialiu sekso žaislų valikliu. 

Norint išlaikyti idealią masturbatoriaus būklę, kartu naudokite specialią atkuriamąją pudrą. 

Prekės atsiliepimai

Parašykite savo atsiliepimą
  • Įvertinimas*
    Apie mus

    Mūsų erotinių prekių parduotuvė išsiskiria ne tik tuo, jog bene pirmieji Lietuvoje pradėjome siūlyti sekso prekes mažomis kainomis, bet ir tuo, kad pirmieji supratome, jog apsipirkti sekso reikmenų parduotuvėje gali būti greita ir paprasta, ir tai galima padaryti visiškai anonimiškai! Mes dalyvaujame įvairiose sekso prekių parodose ir erotines prekes perkame tiesiai iš gamintojų! Tai leidžia pasiūlyti tik originalius meilės žaislus Jūsų santykių paįvairinimui.

    El. parduotuvė prekės.suaugusiems.lt buvo sukurta atsižvelgiant į vartotojų poreikius, o asortimentas parinktas atsižvelgiant į Jūsų pageidavimus. Pirkėjams nuolat siūloma iki 2000 skirtingų sekso prekių bei seksualių apatinių.