Medicininės prekės

Kaina €:

IKI

Prekės ženklas:

Andro Extender
feelztoys

Spalva:

Mėlyna
Spalvota
Auksinė/Balta

Video:

Turi video

Pagaminta iš:

Silikonas
ABS
Metalas

Atsparus vandeniui:

Iš dalies
Taip
Prekė sėkmingai patalpinta į krepšelį!

Vaginalinių rutuliukų rinkinys FemmeFit

62.95 €

Penio didinimo prietaisas AndroPenis Gold

229.95 €

Penio didinimo prietaisas Andro extender

144.46 € 169.95 €

Rodyti laikinai išparduotas prekes

Medicininės prekės

Medicininės prekės - produktai, kuriais siekiama pagerinti moterų ir vyrų gyvenimą, padidinti seksualinę patirtį. Erotinės prekės gali padėti sumažinti fizinį diskomfortą, užkirsti kelią ligų atsiradimui. Kruopščiai sukonstruoti žmonėms, kurie nori padidinti savo intymią stiprybę, patirti daugiau malonumo lytiniame gyvenime. 

Apie mus

Mūsų erotinių prekių parduotuvė išsiskiria ne tik tuo, jog bene pirmieji Lietuvoje pradėjome siūlyti sekso prekes mažomis kainomis, bet ir tuo, kad pirmieji supratome, jog apsipirkti sekso reikmenų parduotuvėje gali būti greita ir paprasta, ir tai galima padaryti visiškai anonimiškai! Mes dalyvaujame įvairiose sekso prekių parodose ir erotines prekes perkame tiesiai iš gamintojų! Tai leidžia pasiūlyti tik originalius meilės žaislus Jūsų santykių paįvairinimui.

El. parduotuvė prekės.suaugusiems.lt buvo sukurta atsižvelgiant į vartotojų poreikius, o asortimentas parinktas atsižvelgiant į Jūsų pageidavimus. Pirkėjams nuolat siūloma iki 2000 skirtingų sekso prekių bei seksualių apatinių.