Prekė sėkmingai patalpinta į krepšelį!

Narvas su antrankiais

0 atsiliepimų
1,520.00 € Nori pigiau?
Nemokamas pristatymas

Prekės aprašymas

DĖMESIO: užsakant prekę yra būtinas išankstinis apmokėjimas. Prekės pristatymo terminas - 50 d.d. Prekė negrąžinama ir nekeičiama.

Tai daugiafunkcinis narvas, kurį privalote turėti.

Narve įtaisytos specialios skylės įtvirtinti galvai, esančios priekyje ir gale, o viršuje - metaliniai antrankiai įtvirtinti rankoms padės Jums suvaržyti Jūsų partnerį bet kurioje pozicijoje. Minkštas, oda apmuštas narvo pagrindas leis jam viduje jaustis patogiai.

Šis narvas, nors ir atrodo didelis ir masyvus, tačiau yra išrenkamas į 10 dalių ir gali būti lengvai paslepiamas namie. Šis narvas ne tik patogus, bet ir patrauklus akiai - jo minimalistinis dizainas tiks bet kurioje erdvėje, o jo funkcionalumas sužadins kiekvieno fantazijas.

Narvas pagamintas iš tvirto juodos spalvos metalo.

SVARBU: prekei papildomos nuolaidos netaikomos.

Aukštis: 90 cm

Plotis: 60 cm

Ilgis: 115 cm

Svoris: 64 kg

Medžiaga: metalas

Spalva: juoda

Prekės atsiliepimai

Parašykite savo atsiliepimą
  • Įvertinimas*
    Apie mus

    Mūsų erotinių prekių parduotuvė išsiskiria ne tik tuo, jog bene pirmieji Lietuvoje pradėjome siūlyti sekso prekes mažomis kainomis, bet ir tuo, kad pirmieji supratome, jog apsipirkti sekso reikmenų parduotuvėje gali būti greita ir paprasta, ir tai galima padaryti visiškai anonimiškai! Mes dalyvaujame įvairiose sekso prekių parodose ir erotines prekes perkame tiesiai iš gamintojų! Tai leidžia pasiūlyti tik originalius meilės žaislus Jūsų santykių paįvairinimui.

    El. parduotuvė prekės.suaugusiems.lt buvo sukurta atsižvelgiant į vartotojų poreikius, o asortimentas parinktas atsižvelgiant į Jūsų pageidavimus. Pirkėjams nuolat siūloma iki 2000 skirtingų sekso prekių bei seksualių apatinių.