Prekė sėkmingai patalpinta į krepšelį!

Nešiojamas tvirtinimo rėmas

0 atsiliepimų
640.00 € Nori pigiau?
Nemokamas pristatymas

Prekės aprašymas

DĖMESIO: užsakant prekę yra būtinas išankstinis apmokėjimas. Prekės pristatymo terminas - 40 d.d. Prekė negrąžinama ir nekeičiama.

Šis nešiojamas tvirtinimo rėmas išsiskiria šiuolaikišku akį traukiančių minimalistiniu dizainu. Kadangi tvirtinimo rėmas pagamintas iš lengvo metalo, galėsite jį nešiotis visur, kur norite - į BDSM vakarėlius, į naktinį miestą ar į savo partnerio namus. Kai tvirtinimo rėmas nenaudojamas, jį galima patogiai laikyti specialiame krepšyje po Jūsų lova arba drabužių spintoje.

Tvirtinimo rėmą sudaro 5 dalys: centrinė ir 4 atramų dalys. Paprastas šio rėmo dizainas labai palengvina surinkimą ir išardymą, o kadangi rėmą surinkti užtruks tik keletą minučių, tai nesugadins Jūsų seksualios atmosferos.

Aukštis: 215 cm

Plotis: 90 cm

Svoris: 8 kg

Medžiaga: metalas

Spalva: juoda

Prekės atsiliepimai

Parašykite savo atsiliepimą
  • Įvertinimas*
    Apie mus

    Mūsų erotinių prekių parduotuvė išsiskiria ne tik tuo, jog bene pirmieji Lietuvoje pradėjome siūlyti sekso prekes mažomis kainomis, bet ir tuo, kad pirmieji supratome, jog apsipirkti sekso reikmenų parduotuvėje gali būti greita ir paprasta, ir tai galima padaryti visiškai anonimiškai! Mes dalyvaujame įvairiose sekso prekių parodose ir erotines prekes perkame tiesiai iš gamintojų! Tai leidžia pasiūlyti tik originalius meilės žaislus Jūsų santykių paįvairinimui.

    El. parduotuvė prekės.suaugusiems.lt buvo sukurta atsižvelgiant į vartotojų poreikius, o asortimentas parinktas atsižvelgiant į Jūsų pageidavimus. Pirkėjams nuolat siūloma iki 2000 skirtingų sekso prekių bei seksualių apatinių.