Prekė sėkmingai patalpinta į krepšelį!

Odinė suvaržymo sistema su dildo Zado

Prekės ženklas: Zado
0 atsiliepimų
119.95 € 71.97 €
Nemokamas pristatymas

Prekės aprašymas

BDSM entuziastams sukurtas aksesuaras, kuris leis išbandyti visiškai naujus pojūčius.

Aukštos kokybės suvaržymo sistema, pasiūta iš natūralios odos. Aksesuaras turi tris metalinius žiedus, kurie apgaubia penį. Viduje esantis tikroviško dizaino falo imitatorius įterpiamas į analinę angą, dėl to dėvintysis jaučia malonią stimuliaciją. Diržai reguliuojamo ilgio, susegami metalinėmis sagtimis.

Matmenys:

Žiedų skersmuo: 4 cm; 4,5 cm; 5 cm.
Dildo skersmuo: 3,5 cm, ilgis 14 cm.

Pirmąkart bandant naudoti šį aksesuarą, rekomenduojame susipažinti su juo ir įsitikinti, ar jis suteikia Jums norimą komforto lygį. Siekiant išvengti bet kokio nepatogumo, susitarę saugumo žodį ar veiksmą, kuris signalizuotų „STOP“, užtikrinsite, kad bet kuriuo momentu galėtumėte nutraukti žaidimą.

Prekės atsiliepimai

Parašykite savo atsiliepimą
  • Įvertinimas*
    Apie mus

    Mūsų erotinių prekių parduotuvė išsiskiria ne tik tuo, jog bene pirmieji Lietuvoje pradėjome siūlyti sekso prekes mažomis kainomis, bet ir tuo, kad pirmieji supratome, jog apsipirkti sekso reikmenų parduotuvėje gali būti greita ir paprasta, ir tai galima padaryti visiškai anonimiškai! Mes dalyvaujame įvairiose sekso prekių parodose ir erotines prekes perkame tiesiai iš gamintojų! Tai leidžia pasiūlyti tik originalius meilės žaislus Jūsų santykių paįvairinimui.

    El. parduotuvė prekės.suaugusiems.lt buvo sukurta atsižvelgiant į vartotojų poreikius, o asortimentas parinktas atsižvelgiant į Jūsų pageidavimus. Pirkėjams nuolat siūloma iki 2000 skirtingų sekso prekių bei seksualių apatinių.