Prekė sėkmingai patalpinta į krepšelį!

Pančiai kulkšnims Luxury

0 atsiliepimų
20.95 € Nori pigiau?
Jums taip pat pravers

Prekės aprašymas

Praturtinkite BDSM kolekciją žaisdami su šiais elegantiškais, tačiau ypač stipriais pančiais kulkšnims! Su 7 reguliuojamomis skylėmis, jie visada užtikrins saugų ir tvirtą prigludimą. Tvirta juoda jungiamoji grandinėlė, su kuria galima prisegti juos tarpusavyje arba išlaisvinti. Šie neopreno ir dirbtinės odos pančiai su madingu deimanto ornamentu atrodys fantastiškai bet kurioje BDSM kolekcijoje!

Medžiaga: vinilas, dirbtinė oda, neoprenas

Pančių ilgis: 23 cm - 36 cm 

Grandinėlės ilgis: 18 cm

Svoris: 219 g

Prekės atsiliepimai

Parašykite savo atsiliepimą
  • Įvertinimas*
    Apie mus

    Mūsų erotinių prekių parduotuvė išsiskiria ne tik tuo, jog bene pirmieji Lietuvoje pradėjome siūlyti sekso prekes mažomis kainomis, bet ir tuo, kad pirmieji supratome, jog apsipirkti sekso reikmenų parduotuvėje gali būti greita ir paprasta, ir tai galima padaryti visiškai anonimiškai! Mes dalyvaujame įvairiose sekso prekių parodose ir erotines prekes perkame tiesiai iš gamintojų! Tai leidžia pasiūlyti tik originalius meilės žaislus Jūsų santykių paįvairinimui.

    El. parduotuvė prekės.suaugusiems.lt buvo sukurta atsižvelgiant į vartotojų poreikius, o asortimentas parinktas atsižvelgiant į Jūsų pageidavimus. Pirkėjams nuolat siūloma iki 2000 skirtingų sekso prekių bei seksualių apatinių.