Prekė sėkmingai patalpinta į krepšelį!

Pančiai Sukaustyti judesiai

Prekės ženklas: Shots
0 atsiliepimų
36.95 € Nori pigiau?
Nemokamas pristatymas
Jums taip pat pravers

Prekės aprašymas

Ieškote antrankių savo aštriems BDSM žaidimams? Išbandykite šiuos, rankoms ir kojoms skirtus pančius, kurie neleis nuolankiajam pajudėti! Jie pagaminti iš odos, dailaus dizaino, kraštai apsiūti, dėl to dar tvirtesni ir kokybiškesni. Turi 6 skylutes ilgiui reguliuoti, su metalinėmis tvirtinimo detalėmis ir D formos žiedų jungtimis jiems sujungti. Tarpusavyje sujungti sukryžiavimo elementu, kuris tvirtai sukausto judesius. Valdykite ir mėgaukitės!

Medžiaga: oda, metalas

Spalva: juoda

Svoris: 368 g

Prekės atsiliepimai

Parašykite savo atsiliepimą
  • Įvertinimas*
    Apie mus

    Mūsų erotinių prekių parduotuvė išsiskiria ne tik tuo, jog bene pirmieji Lietuvoje pradėjome siūlyti sekso prekes mažomis kainomis, bet ir tuo, kad pirmieji supratome, jog apsipirkti sekso reikmenų parduotuvėje gali būti greita ir paprasta, ir tai galima padaryti visiškai anonimiškai! Mes dalyvaujame įvairiose sekso prekių parodose ir erotines prekes perkame tiesiai iš gamintojų! Tai leidžia pasiūlyti tik originalius meilės žaislus Jūsų santykių paįvairinimui.

    El. parduotuvė prekės.suaugusiems.lt buvo sukurta atsižvelgiant į vartotojų poreikius, o asortimentas parinktas atsižvelgiant į Jūsų pageidavimus. Pirkėjams nuolat siūloma iki 2000 skirtingų sekso prekių bei seksualių apatinių.