Prekė sėkmingai patalpinta į krepšelį!

Penio antgalis T&B

Prekės ženklas: You2toys
0 atsiliepimų
27.95 € Nori pigiau?

Prekės aprašymas

Daugiau apimties ir daugiau ilgio - ko moterys nori savo plaukams, vyrai nori savo peniui! Tačiau vyrams, laimei, šis penio antgalis reiškia, kad jų noras gali išsipildyti daug greičiau nei moterims. Odos spalvos, itin minkštas ir tamprus, imituoja realią odą. Specialus žiedas maunamas už sėklidžių leidžia labiau atsipalaiduoti, užtikrina, kad žaisliukas tvirtai laikysis savo vietoje, taip pat žiedas užlaiko kraują, neleidžia jam per greitai plūsti iš varpos, dėl to erekcija išlieka ilgesnė ir tvirtesnė. Leiskite savo partnerei mėgautis 5 cm ilgesniu ir 2 cm storesniu Jūsų peniu. Švelni galvutė ir ryškios venos suteiks Jūsų partnerei papildomos stimuliacijos. Iš palaimos virpančios moters kojos - ko daugiau gali norėti vyras?!

Rekomenduojama naudoti kartu su lubrikantu.

Medžiaga: TPE

Bendras ilgis: 17 cm

Įterpimo gylis: 12 cm

Storis: 10 mm

Skersmuo išorinis: 5,3 cm,

Skersmuo vidinis: 2,5 cm

Sėklidžių žiedo skersmuo: 1,8 cm (labai tamprus)

Spalva: kūno

Prekės atsiliepimai

Parašykite savo atsiliepimą
  • Įvertinimas*
    Apie mus

    Mūsų erotinių prekių parduotuvė išsiskiria ne tik tuo, jog bene pirmieji Lietuvoje pradėjome siūlyti sekso prekes mažomis kainomis, bet ir tuo, kad pirmieji supratome, jog apsipirkti sekso reikmenų parduotuvėje gali būti greita ir paprasta, ir tai galima padaryti visiškai anonimiškai! Mes dalyvaujame įvairiose sekso prekių parodose ir erotines prekes perkame tiesiai iš gamintojų! Tai leidžia pasiūlyti tik originalius meilės žaislus Jūsų santykių paįvairinimui.

    El. parduotuvė prekės.suaugusiems.lt buvo sukurta atsižvelgiant į vartotojų poreikius, o asortimentas parinktas atsižvelgiant į Jūsų pageidavimus. Pirkėjams nuolat siūloma iki 2000 skirtingų sekso prekių bei seksualių apatinių.