Prekė sėkmingai patalpinta į krepšelį!

Penio pompa Bathmate Hydro7 (skaidri)

Prekės ženklas: Bathmate
0 atsiliepimų
99.95 € Nori pigiau?
Nemokamas pristatymas
Jums taip pat pravers

Prekės aprašymas

Bathmate yra pirmasis varpos didinimo prietaisas, pagrįstas hidraulika, naudojamas vandens pagrindu. Skirtingai nuo kitų rinkoje esančių prietaisų, Bathmate suteikia greitus ir tvarius rezultatus, o daugeliu atvejų yra malonu ir patogu naudotis. Bathmate naudoja galingą vandens technologiją, kad sukurtų didžiausią vakuuminę jėgą, naudodama atbulinės eigos hidrauliką, todėl tai yra galingiausia pompa rinkoje. Žmonės eina į sporto salę ir mankštinasi, kad jų kūnas būtų tvirtesnis, stipresnis ir didesnis, kodėl Jūsų varpa turėtų būti išimtis? 

Ar norite didesnio penio? Varpos pompa gali padėti tai padaryti!

Pompa apgaubta guma, kuri garantuoja sandarumą bei kokybiškesnį naudojimą. Ji atsiduria penio pagrindo ir sėklidžių plote, švelniai priglunda. Ji gali būti lengvai nuimama. Taipogi ji gali būti pasukama 360 laipsnių kampu. Naujoviška fiksavimo sistema leidžia valdyti penio pompą viena ranka, metrinė ir imperinė orientavimo skalė suteikia Jums geresnį žiūrėjimo plotą bei puikesnį sukibimą ir kontrolę.

Naudojimo principas: Pripildykite vonią šiltu vandeniu ir pagulėkite 3-5 min. Leiskite kūnui atsipalaiduoti, panardinkite penio pompą po vandeniu ir įveskite varpą. Prispauskite penio pompą prie varpos ir sukimosi judesiais palaukite, kol susidarys vakuumas. Palengva pumpuokite, reguliuodami slėgį vožtuvu, esančiu pompos gale. Vandens perteklius lengvai pasišalina spustelėjus vožtuvą. Per vieną seansą pompą naudokite 15-20 min. Naudodamiesi pompa vonioje ar duše, galite turėti iki 6 cm ilgesnį penį, 30% storesnį ir gauti 40% daugiau masės.

Dėmesio! Nepradėkite naudoti penio pompos, kol Jūsų kūnas nėra visiškai atsipalaidavęs. Nenaudokite penio pompos jeigu jaučiate skausmą penio srityje.

Medžiaga: polikarbonatas (PC), guma

Visas ilgis: 30 cm - tinka iki 18 cm ilgio peniui (erekcijos būsenoje)

Vidinis skersmuo: 4,6 cm

Talpa: 200 ml

Spalva: skaidri

 

 

Prekės atsiliepimai

Parašykite savo atsiliepimą
  • Įvertinimas*
    Apie mus

    Mūsų erotinių prekių parduotuvė išsiskiria ne tik tuo, jog bene pirmieji Lietuvoje pradėjome siūlyti sekso prekes mažomis kainomis, bet ir tuo, kad pirmieji supratome, jog apsipirkti sekso reikmenų parduotuvėje gali būti greita ir paprasta, ir tai galima padaryti visiškai anonimiškai! Mes dalyvaujame įvairiose sekso prekių parodose ir erotines prekes perkame tiesiai iš gamintojų! Tai leidžia pasiūlyti tik originalius meilės žaislus Jūsų santykių paįvairinimui.

    El. parduotuvė prekės.suaugusiems.lt buvo sukurta atsižvelgiant į vartotojų poreikius, o asortimentas parinktas atsižvelgiant į Jūsų pageidavimus. Pirkėjams nuolat siūloma iki 2000 skirtingų sekso prekių bei seksualių apatinių.