Prekė sėkmingai patalpinta į krepšelį!

Penio pompa Mister Boner

Prekės ženklas: You2toys
0 atsiliepimų
34.95 € Nori pigiau?
Nemokamas pristatymas

Prekės aprašymas

Skaidri penio pompa su matavimo skale, leidžiančia stebėti kintančius matmenis. Patogus pumpavimo rutuliukas, žarnelė ir oro atleidimo vožtuvas. Susidaręs vakuumas suaktyvina kraujotaką, į penį priplūsta kraujo, dėl to jis tampa tvirtas. Reguliariai naudojant penio pompą sustiprinama erekcija ir pagerinamas seksualinis aktyvumas. 

Medžiaga: ABS / TPE / PVC

Ilgis: 25 cm

Skersmuo: 7 cm

Prekės atsiliepimai

Parašykite savo atsiliepimą
  • Įvertinimas*
    Apie mus

    Mūsų erotinių prekių parduotuvė išsiskiria ne tik tuo, jog bene pirmieji Lietuvoje pradėjome siūlyti sekso prekes mažomis kainomis, bet ir tuo, kad pirmieji supratome, jog apsipirkti sekso reikmenų parduotuvėje gali būti greita ir paprasta, ir tai galima padaryti visiškai anonimiškai! Mes dalyvaujame įvairiose sekso prekių parodose ir erotines prekes perkame tiesiai iš gamintojų! Tai leidžia pasiūlyti tik originalius meilės žaislus Jūsų santykių paįvairinimui.

    El. parduotuvė prekės.suaugusiems.lt buvo sukurta atsižvelgiant į vartotojų poreikius, o asortimentas parinktas atsižvelgiant į Jūsų pageidavimus. Pirkėjams nuolat siūloma iki 2000 skirtingų sekso prekių bei seksualių apatinių.