Prekė sėkmingai patalpinta į krepšelį!

Rinkinys Time to play. Time to please

Prekės ženklas: Tease & please
0 atsiliepimų
35.95 € Nori pigiau?
Nemokamas pristatymas
Jums taip pat pravers

Prekės aprašymas

Rinkinys skirtas dviems romantiškiems partneriams bei siūlo daugybę linksmų ir begalinių fantazijos galimybių. Šis rinkinys leidžia atrasti seksualinių galimybių, kurių galbūt anksčiau nesvarstėte. Vadovauti ar būti pavaldžiam - išbandykite kuriam labiau tai patinka. Komplekte yra:

 • satino juosta akims užrišti - kai nematote nieko paaštrėja kiti Jūsų pojūčiai, labiau įsijaučiate ir mėgaujatės akimirka;
 • antrankiai - skirti suvaržymui, apriboti partnerio judesius;
 • malonumų plunksna - erzinančiam kutenimui, priverčiančiam raitytis nuo pojūčių;
 • 6 užduočių kortelės dešimčia kalbų: anglų, ispanų, prancūzų, vokiečių, olandų, lenkų, rusų, italų, švedų ir norvegų. 

Prekės atsiliepimai

Parašykite savo atsiliepimą
 • Įvertinimas*
  Apie mus

  Mūsų erotinių prekių parduotuvė išsiskiria ne tik tuo, jog bene pirmieji Lietuvoje pradėjome siūlyti sekso prekes mažomis kainomis, bet ir tuo, kad pirmieji supratome, jog apsipirkti sekso reikmenų parduotuvėje gali būti greita ir paprasta, ir tai galima padaryti visiškai anonimiškai! Mes dalyvaujame įvairiose sekso prekių parodose ir erotines prekes perkame tiesiai iš gamintojų! Tai leidžia pasiūlyti tik originalius meilės žaislus Jūsų santykių paįvairinimui.

  El. parduotuvė prekės.suaugusiems.lt buvo sukurta atsižvelgiant į vartotojų poreikius, o asortimentas parinktas atsižvelgiant į Jūsų pageidavimus. Pirkėjams nuolat siūloma iki 2000 skirtingų sekso prekių bei seksualių apatinių.