Prekė sėkmingai patalpinta į krepšelį!

Ruletė Kiss

Prekės ženklas: Tease & please
0 atsiliepimų
16.95 € Nori pigiau?
Jums taip pat pravers

Prekės aprašymas

Ruletė su besisukančia rodykle ir 24 iššūkiais intymiems bučiniams! Rodyklė rodo skaičių, kuris nusprendžia, kuris intymus bučinys Jums skirtas. Tai papildys Jūsų seksualinį gyvenimą įdomiu ir dar aistringesniu bučiavimosi malonumu. Nustebkite, džiaukitės ir viliokite, o svarbiausia: skirkite laiko mėgautis vienas kitu. Prisiminkite kaip malonu bučiuotis!  Visos instrukcijos apie gautą užduotį pateiktos knygelėje.

Žaidimas anglų, ispanų, prancūzų, vokiečių, olandų, lenkų, rusų, italų, švedų ir norvegų kalbomis.

Prekės atsiliepimai

Parašykite savo atsiliepimą
  • Įvertinimas*
    Apie mus

    Mūsų erotinių prekių parduotuvė išsiskiria ne tik tuo, jog bene pirmieji Lietuvoje pradėjome siūlyti sekso prekes mažomis kainomis, bet ir tuo, kad pirmieji supratome, jog apsipirkti sekso reikmenų parduotuvėje gali būti greita ir paprasta, ir tai galima padaryti visiškai anonimiškai! Mes dalyvaujame įvairiose sekso prekių parodose ir erotines prekes perkame tiesiai iš gamintojų! Tai leidžia pasiūlyti tik originalius meilės žaislus Jūsų santykių paįvairinimui.

    El. parduotuvė prekės.suaugusiems.lt buvo sukurta atsižvelgiant į vartotojų poreikius, o asortimentas parinktas atsižvelgiant į Jūsų pageidavimus. Pirkėjams nuolat siūloma iki 2000 skirtingų sekso prekių bei seksualių apatinių.