Prekė sėkmingai patalpinta į krepšelį!

Sekso Lėlė - Masturbatorius vyrams su vibracija

Prekės ženklas: Baile
0 atsiliepimų
74.95 € Nori pigiau?
Nemokamas pristatymas
Jums taip pat pravers

Prekės aprašymas

Sekso Lėlė moteris skirta itin tikroviškiems pojūčiams lovoje. Vidutinio ūgio ir kūno sudėjimo, putlia krūtine, dailių veido bruožų (rudų plaukų, žydrų akių), kuri visada pasiruošusi Jus patenkinti.

DĖMESIO! Mėgstate, kai moteris dejuoja? Ši lėlė skleidžia seksualias dejones, kurios tik sustiprins patiriamą malonumą ir tikroviškumo jausmą.

Veidas 3D. Lėlė pripučiama. Pridedamas dvipusis (vaginalinis ir analinis) masturbatorius, kuris sekso metu įstatomas į lėlę (gali būti naudojamas ir atskirai).

Pakuotėje pridedama pompa lėlei pripūsti, pultelis su vibruojančiu kiaušiniu-kulka.

Baterijos: 3 AAA (nepridedamos).

Priežiūra: norint, kad tikroviškas masturbatorius būtų kuo ilgiau tinkamas naudoti, naudokite prezervatyvą. Po kiekvieno naudojimo, gerai išvalykite ir užtepkite Fleshlight priežiūros pudrą.

Prekės atsiliepimai

Parašykite savo atsiliepimą
  • Įvertinimas*
    Apie mus

    Mūsų erotinių prekių parduotuvė išsiskiria ne tik tuo, jog bene pirmieji Lietuvoje pradėjome siūlyti sekso prekes mažomis kainomis, bet ir tuo, kad pirmieji supratome, jog apsipirkti sekso reikmenų parduotuvėje gali būti greita ir paprasta, ir tai galima padaryti visiškai anonimiškai! Mes dalyvaujame įvairiose sekso prekių parodose ir erotines prekes perkame tiesiai iš gamintojų! Tai leidžia pasiūlyti tik originalius meilės žaislus Jūsų santykių paįvairinimui.

    El. parduotuvė prekės.suaugusiems.lt buvo sukurta atsižvelgiant į vartotojų poreikius, o asortimentas parinktas atsižvelgiant į Jūsų pageidavimus. Pirkėjams nuolat siūloma iki 2000 skirtingų sekso prekių bei seksualių apatinių.