Prekė sėkmingai patalpinta į krepšelį!

Stekas Pasitikėjimas

Prekės ženklas: Devil Sticks
0 atsiliepimų
14.95 € Nori pigiau?
Jums taip pat pravers

Prekės aprašymas

Vergovės žaidimų entuziastams be galo patiks šis puikus rimbas. Jis tvirtas, lankstus ir puikiai padeda nubausti nepaklusnų partnerį!

Medžiaga: oda.

Spalva: juoda / raudona.

Šią prekę jau išbandė Suaugusiems.lt prekių testuotoja Marina​ > > 

"Po keleto smūgių oda parausvėjo, o aš susijaudinau ir jau maldavau jį mane paimti. Patenkintu žvilgsniu pažiūrėjęs į mane, jis liepė užkast botago rankeną, kad kaimynai negirdėtų mano klyksmų, nes tikrieji malonumai tik prieš akis.".

Visą apžvalgą rasite čia: 

http://www.suaugusiems.lt/straipsniai/erotiniu-zaislu-testuotojai/patenkinau-jo-norus-4017/#

Prekės atsiliepimai

Parašykite savo atsiliepimą
  • Įvertinimas*
    Apie mus

    Mūsų erotinių prekių parduotuvė išsiskiria ne tik tuo, jog bene pirmieji Lietuvoje pradėjome siūlyti sekso prekes mažomis kainomis, bet ir tuo, kad pirmieji supratome, jog apsipirkti sekso reikmenų parduotuvėje gali būti greita ir paprasta, ir tai galima padaryti visiškai anonimiškai! Mes dalyvaujame įvairiose sekso prekių parodose ir erotines prekes perkame tiesiai iš gamintojų! Tai leidžia pasiūlyti tik originalius meilės žaislus Jūsų santykių paįvairinimui.

    El. parduotuvė prekės.suaugusiems.lt buvo sukurta atsižvelgiant į vartotojų poreikius, o asortimentas parinktas atsižvelgiant į Jūsų pageidavimus. Pirkėjams nuolat siūloma iki 2000 skirtingų sekso prekių bei seksualių apatinių.